Nermin Gül kimdir ve nerelidir? Kanal 7'nin sevilen sunucusu Nermin Gül Öztürk Acun Medya’yla anlaştı

Yemek programlarının sevilen ismi Nermin Gül Öztürk yepyeni bir proje ile takipçilerinin karşısına çıkıyor. Kanal 7 ekranında 'Nermin'in Enfes Mutfağı'nı sunan Nermin Gül Öztürk Acun Medya ile yeni bir anlaşma imzaladı. Sosyal medyada da oldukça sık gündeme gelen Nermin Gül Öztürk kaç yaşındadır ve nerelidir? İşte Nermin Gül hayatı ve biyografisi...

Nermin Gül kimdir ve nerelidir? Kanal 7'nin sevilen sunucusu Nermin Gül Öztürk Acun Medya’yla anlaştı
Nermin Gül kimdir ve nerelidir? Kanal 7'nin sevilen sunucusu Nermin Gül Öztürk Acun Medya’yla anlaştı
GİRİŞ 11.12.2021 14:20 GÜNCELLEME 29.12.2021 12:31
Bu Habere 10 Yorum Yapılmış

Nermin Gül Öztürk, 1983'te İstanbul'da dünyaya geldi. Boşnak asıllıdır. 

İlk, orta ve lise öğrenimin ardından görücü usulü bir evlilik yaptı. Yemek yapmaya evlendikten sonra başlayan Nermin Gül Öztürk, mutfak sanatlarını çok sevdi ve yeteneğinin üzerine gitti. Zaman içinde yaptığı yemekleri sosyal medya hesabı üzerinden yayınlamaya başladı. Kısa sürede büyük bir etkileşim alan Öztürk, çok sayıda TV programında yemek yaptı. Özellikle 'Boşnak Böreği' tarifi ile birçok programda boy gösterdi. 

Sosyal medya hesabı üzerinden çok sayıda takipçiye sahip olan Nermin Gül, zamanla işleri büyüttü. Eğitmen şeflik yapmaya başladı. 

Hatice Kübra Tongar kimdir ve kaç yaşındadır? 'Bağırmayan Anneler' yazarının hayatı ve biyografisi...Hatice Kübra Tongar kimdir ve kaç yaşındadır? 'Bağırmayan Anneler' yazarının hayatı ve biyografisi...

 NERMİN GÜL TELEVİZYON ERKANINDA! 

Nermin Gül Öztürk, çok sayıda yemek programına konuk oldu. Eğitmen şef olarak katıldığı TV programlarında verdiği tarifler ile akıllara kazındı. 

2018'de TRT1'de 'Misafirim Var' isimli program sunmaya başladı. Her gün farklı bir eve konuk olan Nermin Gül Öztürk, misafir konsepti ile yaptığı yemekleri izleyici ile buluşturdu. Bu programda 150'ye yakın bölüm yer aldı. 

Şubat 2021 itibari ile Kanal 7'de yayınlanan 'Nermin'in Enfes Mutfağı' programını sunmaya başladı. Bu program hala devam etmektedir. 

NERMİN GÜL ÖZTÜRK KİTAP ÇIKARDI

Hayata çok küçük yaşlarda atılan Nermin Gül Öztürk, başarı hikayesinden esinlenerek bir kitap çıkardı.

2020'de çıkardığı 'Hani Yapamazdım' isimli bu kitabında, başarı yolundaki mücadeleyi ve savaş ruhunu kaleme aldı. 

NERMİN GÜL ÖZTÜRK ACUN MEDYA İLE ANLAŞTI

Ekranların sevilen ve başarılı sunucusu Nermin Gül Öztürk, takipçilerini heyecanlandıran yepyeni bir proje ile geliyor. Acun Medya ile anlaşmayı imzalayan Öztürk, Nişantaşı Üniversitesi ile birlikte çalışan Acunmedya Akademi'de temel aşçılık eğitimi verecek.

'Ocakta Yemeğim Var' konsepti ile Nişantaşı Üniversitesi'nde gerçekleşecek eğitime her eğitim grubundan insan katılabilecek. Ocak 2022 itibari ile başlayacak olan eğitimin sonunda katılımcılara özel sertifika verilecek. Eğitim programına, daha çok Nermin Gül Öztürk takipçileri ve ev hanımlarının katılacağı öngörülüyor. 

Mikrodalga zararlı mı? Mikrodalga fırın gıdaların besin değerini düşürür mü? Mikrodalga zararlı mı? Mikrodalga fırın gıdaların besin değerini düşürür mü?

NERMİN GÜL EŞİ KİMDİR?

Nermin Gül, 2000'de Bir tekstil firmasında faaliyet gösteren Suat Öztürk ile dünya evine girdi.

Öztürk, ilk çocuğunu 18 yaşında kucağına aldı. 25 yaşında ise 3 çocuk dünyaya getirmişti. 

YAZDIR
YORUMLAR 10
 • Cam aplam benim 1 ay önce Şikayet Et
  Cok becerikli aplam
  Cevapla
 • Yasemin murat 2 ay önce Şikayet Et
  Birde Nermin hanimdan pozitif enerji alıyoruz cokkkkk seviyoruz
  Cevapla
 • Yasemin murat 2 ay önce Şikayet Et
  Ben çok seviyorum izliyorum kahvaltı yaparken beğenerek severek izliyoruz
  Cevapla
 • Emel 2 ay önce Şikayet Et
  Beğenmeyen izlemesin neden kötülüyorsunuz kadını severek izliyorum çok marifetli bir hanım
  Cevapla
 • 9.köy 2 ay önce Şikayet Et
  Neyi var ben beğenmiyorum izlemiyorumda.acun evdeki kıt malzemeden harikalar yaratan kadınlara program yapsın buna değil.becerikliymiş peh..
  Cevapla
 • ammar 1 ay önce Şikayet Et
  biraz kıskandık galiba
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle