Esra Ezmeci kimdir ve kaç yaşındadır? Esra Ezmeci evli mi? Asıl mesleği...

'Fulya ile Umudun Olsun'un yeni sunucusu Esra Ezmeci'nin kalıcı olup olmayacağı merak konusu oldu. Peki Esra Ezmeci kimdir? Esra Ezmeci kaç yaşındadır ve asıl mesleği nedir? Programın adı 'Esra Ezmeci ile Yalnız Değilsiniz' mi olacak? İşte Esra Ezmeci hakkında tüm merak edilenler ve tüm bilinmeyenler...

Esra Ezmeci kimdir ve kaç yaşındadır? Esra Ezmeci evli mi? Asıl mesleği...
Esra Ezmeci kimdir ve kaç yaşındadır? Esra Ezmeci evli mi? Asıl mesleği...
GİRİŞ 10.12.2021 15:46 GÜNCELLEME 10.12.2021 15:46

Esra Ezmeci1 Ağustos 1986 İstanbul'da dünyaya geldi. 

İlk orta ve lise öğreniminin ardından Haliç Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü’ne başladı. Bu bölümden derece alarak mezun oldu. Stajını İstanbul Çapa Devlet Hastanesi Psikiyatri Bölümü'nde yaptı. 

Daha sonra klinik psikolojisi üzerine başladığı yüksek lisansını tamamladı. Akademik olarak ilerleyen Ezmeci, hala Adli Bilim üzerine doktorasına devam etmektedir. 

Bir dönem, İstanbul Zeytinburnu Balıklı Rum Hastanesi’nde Uzman Klinik Psikolog unvanı ile görev yaptı. Daha sonra kendine özel kendi adına bir terapi merkezi açtı. 

Geçtiğimiz sezondan beri ise Fox Tv ekranında yayınlanan 'Fulya ile Umudun Olsun' programında konuk olarak yer almaktadır. 

FULYA İLE UMUDUN OLSUN SUNUCUSU OLDU

Esra Ezmeci, 'Fulya ile Umudun Olsun' sunucusu Fulya Öztürk koronavirüse yakalanmasının ardından programda sunuculuk yapmaya başladı. Ezmeci'nin, karantina döneminin son ereceği döneme kadar sunuculuk yapacağı biliniyor. 

ESRA EZMECİ EVLİ Mİ? 

Esra Ezmeci Tutku Dalmaz ile dünya evine girdi. Çift bir erkek çocuğu sahibi oldu. Bu evlilik 2005 itibari ile son buldu. 

YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL