Oktay Çubuk kimdir ve kaç yaşındadır? Oktay Çubuk oynadığı diziler...

Baba dizisi oyuncu kadrosunda yer alan şimdi de ise Ah Nerede dizisinde başrol oynayan Oktay Çubuk, Tarık karakteri ile seyircilerin oldukça dikkatini çekti. Baba dizisinde Kadircan Saruhanlı olarak boy gösteren Oktay Çubuk oldukça büyük beğeni toplamıştı. İşte merak edilen Oktay Çubuk'un biyografisi...

Oktay Çubuk kimdir ve kaç yaşındadır? Oktay Çubuk oynadığı diziler...
Oktay Çubuk kimdir ve kaç yaşındadır? Oktay Çubuk oynadığı diziler...
GİRİŞ 19.08.2022 16:48 GÜNCELLEME 19.08.2022 16:48

Oktay Çubuk, 12 Mart 1996'da İzmir'de dünyaya geldi. Küçük yaşlardan itibaren müzikle ve tiyatro ile oldukça ilgiliydi. Şimdilerde 26 yaşındadır. 

İlk ve orta öğreniminin ardından İzmir Amerikan Koleji'nden mezun oldu. Daha sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümünü tam burslu olarak okudu. Üniversiteyi derece ile tamamladı. 

Oktay Çubuk

Oyunculuk alanında kendini ilerletme isteyen Oktay Çubuk, Cüneyt Sayil Atölyesi'nde oyunculuk dersleri aldı. Kısa süre içinde kamera karşısında oyunculuk performansı sergileme imkanı bulan Çubuk, ilk oyunculuk deneyimini Cennetin Gözyaşları dizisinde yaşadı. 

Yaklaşık 2 senenin ardından Aşk Ağlatır dizisinde boy gösterdi. Buradaki rolü ile akıllara kazınmayı başardı. daha sonra birçok dijital yapımda yer alan Oktay Çubuk, bir de film projesinde rol aldı. 

Baba dizisi Büşra kimdir? Büşra'yı oynayan Özge Yağız evli mi, asıl mesleği ne? Özge Yağız dizileriBaba dizisi Büşra kimdir? Büşra'yı oynayan Özge Yağız'ın asıl mesleği...

Oktay Çubuk'un Duran dizisi

2022'de internet dizisi olan Duran'da ilk kez başrol tecrübesi yaşadı. Bu dizi için yaklaşık 2 ay boyunca dövüş dersleri alan Oktay Çubuk'un performansı takdir topladı. Şimdilerde ise Show Tv ekranında yayınlanan Baba dizisinde Kadircan Saruhanlı karakterini oynamaktadır. 

Baba dizisi oyuncuları kimdir? The Godfather' filminden uyarlama mı? Baba dizisi oyuncuları (resimli)Baba dizisi oyuncuları kimdir? The Godfather' filminden uyarlama mı? Baba dizisi oyuncuları (resimli)

Şimdi ise Star TV ekranında yayına başlayacak olan Ah Nerede isimli yaz dizisinde başrol oynamaktadır. 

OKTAY ÇUBUK OYNADIĞI DİZİLER

  • 2017 - Cennetin Gözyaşları (Dizi)

  • 2019 - Aşk Ağlatır (Dizi)

  • 2020 - Bir Nefes Daha (Film)

  • 2020-2021 - Sol Yanım (İnternet dizisi)

  • 2022 - Duran (İnternet dizisi)

  • 2022 - Baba (Dizi)

  • 2022 - Ah Nerede (Dizi)

Oktay Çubuk hayatı

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL