İyilik oyuncuları kimdir? İyilik hangi gün? İyilik son bölüm...

Fox TV'de yayınlanan İyilik dizisi, oyuncu kadrosu ile oldukça dikkat çekti. İyilik dizisi konusu ve yayına yeni başlayan dizinin oyuncuları da oldukça merak edildi. İşte yeni dizi İyilik hakkında tüm merak edilenler ve diğer detaylar...

İyilik oyuncuları kimdir? İyilik hangi gün? İyilik son bölüm...
İyilik oyuncuları kimdir? İyilik hangi gün? İyilik son bölüm...
GİRİŞ 27.05.2022 17:07 GÜNCELLEME 27.05.2022 17:07
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Fox TV yepyeni bir dizi ile piyasaya giriş yapmaya hazırlanıyor. Başrolünde Hatice Şandil, Perihan Savaş gibi isimlerin yer aldığı yeni dizi İyilik oyuncu kadrosu ile oldukça dikkat çekti. İyilik dizisi oyuncuları da oldukça merak edildi. 

İyilik isimli dizinin yapımcılığını Medyapım üstlenmektedir. Dizinin yönetmeni ise Murat Öztürk'tür.  İyilik dizisi son bölümü ile bu akşam ekrana gelecek. 

Gülümse Kaderine oyuncuları kimdir? Gülümse Kaderine dizisi ne zaman başlıyor? Uyarlama mı?Gülümse Kaderine oyuncuları kimdir? Gülümse Kaderine dizisi ne zaman başlıyor? Uyarlama mı?

İYİLİK DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

İyilik dizisi her Cuma akşamı, saat 20.00'da izleyici ile buluşmaktadır. 

İYİLİK DİZİSİ KONUSU

İyilik dizisinde Neslihan karakterinin çok mutlu olduğunu düşündüğü hayatının aslında bir yanılsamadan ibaret olduğu ortaya çıkmaktadır. Neslihan aslında eşi tarafından aldatılmaktadır. Dizide ikinci kadın olan Damla ise gerçeğin bir diğer yüzünde kalmaktadır. Dizide Neslihan'ın kendisi ve ailesi için verdiği mücadele anlatılmaktadır. 

İYİLİK DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

İyilik dizisi İstanbul'da çekilmektedir. 

İYİLİK DİZİSİ UYARLAMA MI?

İyilik, Bir Güney Kore dizisi uyarlamasıdır. Dizinin asıl ismi 'The Queen’s House'dır. 

İYİLİK DİZİSİ OYUNCU KADROSU 

İşte İyilik dizisinin oyuncu kadrosu...

HATİCE ŞENDİL

Hatice Şendil

En son Uyanış Büyük Selçuklu'da rol alan Hatice Şendil şimdi de İyilik dizisinde başrol oynamaktadır. Şendil, dizide Neslihan karakterine hayat vermektedir. 

İSMAİL DEMİRCİ

İsmail Demirci

Kuzey'in Yıldızı dizisinin Kuzey'i İsmail Demirci şimdi de yeni dizinin başrolündedir. Demirci, dizide Murat karakteri ile boy göstermektedir. 

SERA KUTLUBEY

Sera Kutlubey

Sera Kutlubey kimdir ve kaç yaşındadır? Sera Kutlubey dizileriSera Kutlubey kimdir ve kaç yaşındadır? Sera Kutlubey dizileri

Zalim İstanbul'un başarılı oyuncu Sera Kutlubey de İyilik dizisinin başrolünde yer almaktadır. Kutlubey dizide Damla karakterini oynamaktadır. 

PERİHAN SAVAŞ

Perihan Savaş

Perihan Savaş kimdir? Perihan Savaş kaç yaşında ve aslen nereli? Perihan Savaş gençliği...Perihan Savaş kimdir? Perihan Savaş kaç yaşında ve aslen nereli? Perihan Savaş gençliği...

Usta oyuncu Perihan Savaş da dizinin kadrosunda yer almaktadır. Şahika karakterini canlandırmaktadır. 

ÖZGÜR ÇEVİK

Özgür Çevik

Akademi Türkiye programı ile başlayan Televizyon serüveninde oyunculuğa devam eden Özgür Çevik de dizinin kadrosunda yer almaktadır. Dizide Koray karakterini oynamaktadır. 

İLAYDA AYDIN

Kalk Gidelim dizisinde boy gösteren İlayda Aydın da dizinnin kadrosundadır. 

YORUMLAR 1
  • Vatandaş 4 hafta önce Şikayet Et
    Yeni gezi bildirisine imza atan perihan savaş,halkına nankör ...
    Cevapla