Masterchef Gamze kimdir ve kaç yaşındadır? Masterchef Gamze'nin bilinmeyen hayatı...

Masterchef 2022 ana kadroya dahil olan ikinci isim Gamze Tosun oldu. Bunun üzerine Masterchef Gamze'nin kim olduğu ve kaç yaşında olduğu araştırılmaya başlandı. İşte, geçtiğimiz sezon da yarışmaya katılan ancak ikinci turda elenen Masterchef Gamze'nin hayatı...

Masterchef Gamze kimdir ve kaç yaşındadır? Masterchef Gamze'nin bilinmeyen hayatı...
Masterchef Gamze kimdir ve kaç yaşındadır? Masterchef Gamze'nin bilinmeyen hayatı...
GİRİŞ 05.12.2022 08:57 GÜNCELLEME 05.12.2022 08:57

MasterChef Gamze1988'de İstanbul'da dünyaya geldi. Şimdilerde 34 yaşındadır. 

İlk ve orta öğreniminin ardından lisede Çocuk Gelişimi bölümünden mezun oldu. Daha sonra İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi'nde Çocuk Gelişimi Bölümü'nde lisan eğitimi almaya başladı. Buradaki öğrenim hayatı hala devam etmektedir. 

Küçük yaştan itibaren mutfak sevgisi oldukça büyük olan Gamze Tosun, 16 yaşından beri yemek yapmaktadır. 18 yıllık ev hanımıdır. İstanbul'un Arnavutköy ilçesinde ikamet etmektedir. 

Gamze Tosun

Son 1 yıl içinde, İstanbul Büyükşehir Belediye tarafından düzenlenen Meslek Kursları'na dahil oldu ve aşçı çırağı sertifikası aldı. Ayrıca Mili Eğitim Bakanlığı bünyesinde gerçekleşen 368 saatlik Türk Mutfağı sertifikasını aldı. 

MASTERCHEF GAMZE EVLİ Mİ?

MasterChef Gamze evlidir. Bu evliliğinden 5 çocuk sahibi oldu. 

Masterchef Gamze

MASTERCHEF 2021'E KATILDI

Gamze Tosun, MasterChef 2021'e de katıldı. İlk turda çorba yaparak jüriyi etkilemeyi başaran Tosun, ilk turu başarı ile geçti. Ardından 3'lü düelloda rakibi Zerda'ya yenildi ve MasterChef hayalleri yarım kaldı.

Masterchef Gamze Tosun biyografisi

MASTERCHEF 2022'NİN ANA KADROSUNA DAHİL OLDU

MasterChef 2022'de yeniden programa katıldı ve 3 jüriden de evet aldı. Daha sonra, 3'lü düellodan da başarı sağlayarak ayrılan Gamze Tosun, programın TV8'de 2 Haziran yayınlanan yeni bölümde rakiplerini eleyerek ana kadroya dahil oldu. Tosun, MasterChef 2022'de ana kadroya dahil olan ikinci isim oldu. 

Masterchef Metin kimdir ve nerelidir? Masterchef Metin kaç yaşında? Masterchef Metin Yavuz biyografisiMasterchef Metin kimdir ve nerelidir? Ana kadroya dahil olan 1. isim Masterchef Metin Yavuz biyografisi

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL