Denizli

Kırık kol ameliyatının ardından uyanamadı!

11:45 25 Eylül 2020 8 Yorum Var
Kırık kol ameliyatının ardından uyanamadı!

Denizli’de dedesine ait Acıpayam’a bağlı Yassıhöyük Mahallesi’ndeki eve giden, burada oyun parkında oynarken düşen 7 yaşındaki Miray Tokdemir, Pamukkale Üniversitesi Hastanesinde hayatını kaybetmişti. Geçirdiği ameliyatlar sonrası hayatını kaybeden Tokdemir için İl Sağlık Müdürlüğü inceleme başlattı.

Olay, 2 hafta önce Acıpayam’a bağlı Yassıhöyük Mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Acıpayam Belediyesi personeli Mehmet Ali Tokdemir’in kızı 7 yaşındaki Miray Tokdemir, Yassıhöyük’te bulunan dedesinin evine gitti. Oyun parkında oynarken düşen küçük Miray’ın kolu kırıldı. Ailenin izniyle özel bir hastanede ameliyata alınan küçük Miray, ameliyata alındıktan sonra yoğun bakıma alındı. 2 gün yoğun bakımda kalan Miray kendine gelemeyince Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırıldı. Miray, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Ölüm sebebi yapılacak olan otopsinin ardından belli olacak olan küçük kızın ailesi, şikayetçi olacaklarını açıkladı.

SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SORUŞTURMA BAŞLATTI

Kamuoyuna yansıyan olayın ardından Denizli İl Sağlık Müdürlüğü de devreye girdi. Müdürlük, olayın detaylı bir şekilde araştırılacağını açıkladı.

YORUMLAR

8 Yorum Var
 • diplomasız 4 hafta önce Şikayet Et
  Maalesef devlet kadrolarına giremeyen, puanları "veteriner" diplomasına dahi yetmeyenler hep Özel hastahanelerde iş buluyorlar. Not: İşini hakkı ile yapan, donanımlı olan herkesi müstesna tutuyorum.
  Cevapla İlk beğenen sen ol
 • 4 hafta önce Şikayet Et
  Ne dedin sen şılap
 • zafer gülten 4 hafta önce Şikayet Et
  ameliyattan çıkınca niye yoğun bakıma alınıyor,ameliyat iyi geçti ise narkozun etkisi geçince normal odada kalabilirdi.sanırım narkozda birşey oldu,dozu fazla verdiler anlaşılan .yapılan amaliyatta basit bir kol ameliyatı,bazı durumlarda kırık çıkıkçılar bile ameliyatsız tedavi yapabiliyor.
  Cevapla
 • Cahille cahil oldum 4 hafta önce Şikayet Et
  Nasıl bir cehalet
  İlk beğenen sen ol
 • yurttaş 4 hafta önce Şikayet Et
  özel hastanelerin artık hiçbir özelligi kalmadı.şindi devlet hadtaneleri her açıdan en güvenli yer.fakat bazı insanlıgını kaybetmiş mahluklar magandalar teşekkür edecek kurallara uycaklarına vandallık yapıyorlar..
  Cevapla
 • Zeki 4 hafta önce Şikayet Et
  Ben hiçbir zaman sağlık çalışanı olsun yada başka kurum çalışanı olsun her türlü şiddete nefretle karşıyım. Medeni olmayan yobazlık göstergesidir. Şiddet uygulayan kimse gereken cezayı da almalıdır hapis veya duruma göre para filan ancak insanların haklarını aramalarını yıldıracak yok SSK iptali sağlıktan men gibi cezalar gündeme gelirse nasılsa artık bize kimse dokunamaz diyip kanuna güvenerek hastalarada istediğimiz gibi davranma cürretini kendimizde buluruz. Şimdi bu çocuğun yakını ne yapsın. Sağlık iptali SSK men gibi ağır cezalarını savunanlar bu çocuk gibi ölen sizin çocuğunuz olsa ne yapardınız.
  Cevapla
 • İstanbul 4 hafta önce Şikayet Et
  Kesinlikle hocam
 • tct 4 hafta önce Şikayet Et
  Allah ailesine sabırlar versin. Evlat imtihanı çok zor.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
ETİKETLER
Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haber kaynağı olan ajanslardır.