ABD’de iki çocuğuna cinsel istismarda bulunan anneye 723 yıl hapis

ABD’de eşiyle birlikte 2 çocuğunu istismar eden 41 yaşındaki Lisa Marie Lesher adlı anneye 723 yıl hapis cezası verildi.

ABD’de iki çocuğuna cinsel istismarda bulunan anneye 723 yıl hapis
ABD’de iki çocuğuna cinsel istismarda bulunan anneye 723 yıl hapis
GİRİŞ 05.11.2020 22:34 GÜNCELLEME 06.11.2020 04:09
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

ABD’de Alabamalı Lisa Marie Lesher (41) ve eşi Michael Lesher’in, Falkville’deki evlerinde 10 yıl boyunca iki kızlarına cinsel istismarda bulunduğu ortaya çıktı.

Yerel medyanın haberine göre, Lesher çiftinin 10 yıl boyunca 13-16 yaşlarındaki kızlarına cinsel istismarda bulundu. Alabama eyaletindeki Morgan bölgesinde mahkemeye çıkan Lisa Marie Lesher, 723 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Lesher'e verilen cezanın şimdiye kadarki en yüksek ceza olduğu ifade edildi. Lesher'in eşinin Michael’in de benzer suçlardan yargılanarak, 438 yıl hapis cezasına çarptırıldığı ifade edildi.

Kız çocuklarının, cinsel istismara 2007'de okul yıllarında öğretmenleri tarafından farkedildiği ancak, çocukların korkması nedeniyle uzun yıllar saklamak zorunda kaldığı belirtildi.

YORUMLAR 3
 • işte insanlik.... 2 yıl önce Şikayet Et
  bazı cezalar böyle caydırıcı olmalı ki asla yapmadan önce düşünmeli...bizim hukukcular olsa kontrol altına alındı der sonra serbest bırakırdı
  Cevapla
 • Yolcu 2 yıl önce Şikayet Et
  Allah'ım sana sığınıyoruz...içimizdeki gâvur aşıkları görsün bunları...
  Cevapla
 • Müslüman türk 2 yıl önce Şikayet Et
  Alın size batı.cok sevip ozendigimiz batı.biz medeniyetsiziz ya.bu tür olaylar hiç orda olmuyormuş gibi.biktik artık.ne oldu bizim kadim medeniyetimize.neden bu kanunlar değişmiyor.bu tür olaylar önce batıdaydı.malesef bu amerikada olması artık çok bir şey farketmiyor.lutfen acilen islam hukukları gelsin bu ülkeye.bir yandan imani zayıf bir nesil yetişiyor.kadinlar,cocuklar mal gibi görülüyor.ve en kötü tarafta kimse bunu düzeltmek için bir şey yapmiyor
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Şok Marketler çağrı yapmıştı! BİM CEO'su Galip Aykaç istifa etti
MHP'li Mevlüt Karakaya'dan Başkent Kulusi'nden son dakika açıklamaları!