Trump avukat ekibine çok kızgın: Aptallar! Beni rezil ettiniz

Seçim yenilgisini kabul eden ABD Başkanı Donald Trump avukatlarına öfkeli. Trump'ın sonuçları yargıya götürmeleri için seferber ettiği avukat ekibine "kendisini rezil eden aptallar sürüsü" gözüyle baktığı iddia edildi.

Trump avukat ekibine çok kızgın: Aptallar! Beni rezil ettiniz
Trump avukat ekibine çok kızgın: Aptallar! Beni rezil ettiniz
GİRİŞ 25.11.2020 10:50 GÜNCELLEME 25.11.2020 11:12
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

ABD'de seçimi kaybettiğini kabul eden Donald Trump'ın avukatlarıyla arası bozuldu. ABD'de 3 Kasım seçimlerini gerçekten kaybettiğini kabul etmeyen ve hile suçlamalarını devam ettiren Başkan Donald Trump'ın sonuçları yargıya götürmeleri için seferber ettiği avukat ekibine "kendisini rezil eden aptallar sürüsü" gözüyle baktığı iddia edildi.

 

AVUKATLARINA KIZGIN

NBC News, Başkan Donald Trump'ın tepkilerine yakından aşina ABD'li yetkililerle konuştu. Yetkililer, Trump'ın "hukuk ekibinin seçim süreciyle ilgili itirazlarını yargıya taşıyış şeklinden memnun olmadığını ve avukatlarının kendisini berbat gösteren aptallar olduğunu düşündüğünü" söyledi. Trump'ın özellikle kişisel avukatıyken seçim hilesi davalarının başına getirdiği Rudy Giuliani'nin basın toplantısındaki görünüşünden şikayet ettiği belirtildi.

 
KAYNAK: NBC NEWS
YAZDIR
YORUMLAR 1
  • müco 2 ay önce Şikayet Et
    selam ;;; bidon Gerçekten hakkıyla kazansaydı ,teslim ederdi.Fakat açıkca Hileler yapıldığı İspatlanmışken Asla vermez.'İKİNCİ döneme :Hazırlık yaparak.Bu fırsatı iyi değerlendirmeli Ve Başkanımız Erdoğan bu avantajları Ülkemizin bir Dünya süper Gücü olması için Değerlendirmelidir.özelliklede Fransa ve Yunanistan .Alman devletlerine Karşı***
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Boran TSK’nın emrinde: Bir dakikadan az sürede atışa hazır!
Mesut Özil imzayı attı!