Giresun

Kayıp kızın düğünde çekilmiş görüntüsü ortaya çıktı

14:40 29 Haziran 2020 6 Yorum Var
Kayıp kızın düğünde çekilmiş görüntüsü ortaya çıktı

Giresun'un Bulancak ilçesinde önceki gün akşam saatlerinde kaybolan 7 yaşındaki İkra Nur Tirsi’yi arama çalışmaları 3. gününde devam ederken, minik kızın yakın dönemde bir yakınlarının düğününde çekilmiş görüntüleri ortaya çıktı.

Giresun’un Bulancak ilçesine bağlı İcilli köyünde evinin yakınlarındaki bahçede önceki gün kardeşi ve kuzeni oynayan Nazlı ve Serdar Tirsi çiftinin kızı İkra Nur Tirsi, bahçelerindeki hayvanları alıp geleceğini söyledi. 7 yaşındaki küçük kızın geri dönmemesi üzerine kardeşi ve kuzeni ailesine haber verdi. Köyde arama yapan Tirsi ailesi ve komşuları küçük kızı bulamayınca yetkililere haber verdi. Kaybolan küçük kız için Jandarma Özel Harekat, UMKE, AFAD ve AKUT ekipleri arama çalışmalarına başladı. İz takip köpeği ve termal kamera desteği ile yürütülen çalışmalarda yaklaşık 150 kişilik ekip, toplam 74 hektarlık alanı tararken herhangi bir bulgu ve emareye rastlayamadı. Gece boyunca devam eden çalışmalarda ekipler sabahın ilk ışıklarıyla İkra Nur’un kaybolduğu noktaya tekrar yoğunlaştı. 3 gününde sarp bir arazi yapısına sahip olan bölgede yürütülen zorlu arama çalışmaları devam ederken, drone ile de havadan bahçeler taranıyor.

Öte yandan küçük kızın bir yakınlarının düğününde çekilmiş cep telefonu görüntüsü ortaya çıktı. İkra Nur'un kendisine seslenen akrabasına "Beni mi çekiyorsun, Çekme" dediği görüldü.
 

YORUMLAR

6 Yorum Var
 • Yaşar 1 hafta önce Şikayet Et
  Biz yan tarafdaki bakkala 8 yaşındaki kızımızı ekmek almaya gönderirken bile balkondan bakıyoruz, tedirgin gönderiyoruz, babanın tembelliğine bakın, 7 yaşındaki çocuğu hayvan almaya neye gönderiyorsun..İnşallah sağ salim bulunur kızımız..
  Cevapla
 • Gaziantep27 1 hafta önce Şikayet Et
  Köylerde öyle cocuklar her ise bakar
  İlk beğenen sen ol
 • kelkit29 1 hafta önce Şikayet Et
  Rabbim inş'Allah aklımıza gelen sonuç çıkmaz bu güzel yavrumuz can kuzumuz sapa sağlam bulunur ve ailesine kavuşur. lütfen dua edelim için yandı kavruldu yeter artık çocuklarımıza sahip çıkalım..
  Cevapla
 • izmir-doğru söyler 1 hafta önce Şikayet Et
  abi 7 yaşındaki çocuğu hayvan almaya göndermek şu dönemde riskli değilmi
  Cevapla
 • Ana Yüreği 1 hafta önce Şikayet Et
  Rabbim sağ selamet tez kavuştursun ailesine inşallah.Ama içim bulandı.Yanılmak istiyorum.
  Cevapla
 • adalet 1 hafta önce Şikayet Et
  Yine bir sapığın elinde yok olmaz inşallah yavrucak
  Cevapla
 • Muhammed 1 hafta önce Şikayet Et
  İnşallah
Daha fazla yorum görüntüle
ETİKETLER
kayıp
Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haber kaynağı olan ajanslardır.