Gülerce'den Erdoğan'a destek savcılara tepki: Militanlıktır

Cemaate yakınlığıyla bilinen gazeteci Hüseyin Gülerce, yargıda yaşanan son olaylara isyan etti. Erdoğan'a destek veren Gülerce, bildiri okuyan savcılar için öyle bir ifade kullandı ki...

Gülerce'den Erdoğan'a destek savcılara tepki: Militanlıktır
Gülerce'den Erdoğan'a destek savcılara tepki: Militanlıktır
GİRİŞ 27.12.2013 16:32 GÜNCELLEME 28.12.2013 08:19
Bu Habere 91 Yorum Yapılmış

Zaman Gazetesi yazarı Hüseyin Gülerce Twitter üzerinden yaptığı açıklamayla gizli operasyonu yürüten ve bildiri okuyan savcılara ateş püskürdü.

BU DAVRANIŞ MİLİTANLIKTIR

Gülerce açıklamasında savcılara: ''Yargıdaki direncin hukuk ve adalet adına yapıldığına inanmıyorum. Savcılar ellerinde kağıtla inip bildiri okuyorsa bu davranış militanlıktır'' sözleriyle sert tepki gösterdi.

ERDOĞAN'A TERTİBİ HAZMEDEMİYORUM

Gülerce ayrıca Başbakan Erdoğan içinse: ''Başbakan Erdoğan hakkında içeriden dışarıdan tertip yapılmasını bir millet evladı olarak hazmademiyorum, kabullenmiyorum'' ifadelerini kullandı.

İşte Gülerce'nin o twitleri:

KAYNAK: HABER7
YAZDIR
YORUMLAR 91
 • MUSTAFA ŞANAL 6 yıl önce Şikayet Et
  Hüseyin bey teşekkürler. Hüseyin GÜLERCE Yaptığı açıklamalar ile vatansever olduğunu gösterdi şimdi sıra diğer zaman yazar çiz erlerinde bu davanın ne olduğu belli . sayın gülerce lütfen arkadaşlarınızı aydınlatın başlarını kumdan çıkarsınlar memleket zor durumda.
  Cevapla
 • gokhan mercan 6 yıl önce Şikayet Et
  gokhan. Hüseyin Gülerce bey dün cemaati atıp kesen başbakanı savunarak kıvırmayınız
  Cevapla
 • Ali Haydar Bektaşi 6 yıl önce Şikayet Et
  arkası gelecekmi?. sayın gülerce'nin bu yazısına şapka çıkarılır, işte böyle aklıselim saygın vatandaşlara ihtiyacımız vardır. nifak tohumları fazla ekilmeden bu iş çığırından çıkarılıp, şu kış gününde fakir fukaranın geçim zorluluğuna biraz daha yük getirilmeden önlenmeliydi. gezin çarşı pazar marketleri sebze meyva demeyeyim dondan belki etkilenmiştir. yağ,bakliyat, pirinç şeker vs. bakın % 15-25 civarında pahalanmış.bizim bunların nedenini bulmamız gerekirken birbirimizi yemeye kalkışmamız, çok ayıp demeyeceğim aynı zamanda çok günahtır. yinede, ekmek 10 tl ye çıkarsa korkmayın ama hukuksuzluktan korkun korkabileceğiniz kadar. bu ülkede açık kapalı, dinli dinsiz demeden uygarca ve evrensel hukukun üstünlüğü içinde refah içinde yaşamak varken böyle kaoslar çıkarmak ancak yabancıların işine gelen bir ortamdır.akıllı saygın büyüklerimiz haydi buyurun iş başına.
  Cevapla
 • ALİ ÜNLÜER 6 yıl önce Şikayet Et
  içimdeki sempatiyi de alıp götüren duygular. kumpas, arkadan vurma, çıkarları uğruna ülkeyi kaosa sürükleme
  Cevapla
 • ALİ ÜNLÜER 6 yıl önce Şikayet Et
  bu nasıl bir cemaattir. anlayan anlatsın
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Çavuşoğlu: Rum kesiminin isteklerini yerine getirin diyorsunuz! Ne alakası var?
Atak helikopterinin kokpitinden gerçek operasyon görüntüleri