Sedanur'un babasından 'idam' çağrısı!

Kars'ın Kağızman ilçesi Paslı köyünde kaybolduktan 7 gün sonra taşlarla örtülü cesedi bulunan 9 yaşındaki Sedanur Güzel'in anne ve babası katil zanlı veya zanlılarının bir an önce bulunup idam edilmelerini istedi.

GİRİŞ 24.09.2018 15:50 GÜNCELLEME 24.09.2018 16:07
Bu Habere 8 Yorum Yapılmış

Sedanur'un babası Abdullah ve annesi Handan Güzel, İHA ekibine konuştu. Olayın görülmemiş vahşet olduğunu ifade eden Abdullah Güzel, ''Devlet büyüklerimize sesleniyorum. Küçük bir çocuk vahşet bir şekilde öldürülüyor ve üzeri taşlarla kapatılıyor. Allah kimseye bu acıyı yaşatmasın. Ben katil zanlılarının bir an önce yakalanmasını istiyorum. Bu caniler yakalanıp idam edilsin'' dedi.

Ağlamaktan ve üzüntüden sesi kısılan anne Handan Güzel de, ''Çocuğumun, yavrumun katilleri idam edilsin. Ne olur bu canileri bulun'' diye konuştu.Paslı Köyünde yaşanan olayın ardından tüm köylü sakinlerinin tedirgin olduğunu kaydeden Güzel ailesinin komşuları da, ''Çocuklarımız korkuyor. Bu olay aydınlatılsın. Herkes korku içinde, tedirgin'' dedi.

''Kars Başsavcısı Mehmet Fatih Camgöz'ün Sedanur Güzel açıklaması'' Kars Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Fatih Camgöz, kaybolduktan 7 gün sonra cenazesi bulunan Sedanur Güzel ile ilgili yazılı bir açıklama yaptı.

 

 

Sedanur Güzel'in ölümüyle ilgili açıklama yapan Kars Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Fatih Camgöz, ölüm sebebi ve cinsel istismar iddialarının patolojik inceleme sonucu belli olacağını belirtti.

Erzurum Adli Tıp Kurumu Başkanlığı'nda cenaze üzerindeki klasik otopsi işleminin tamamlandığını dikkat çeken Mehmet Fatih Camgöz, ''Sedanur Güzel'in cesedinden elde edilen örnekler üzerinde ise patalojik inceleme halen devam etmektedir. Sedanur Güzel'in cinsel istismara maruz kalıp kalmadığı ve ölümünün nasıl gerçekleştiği net olarak ancak patolojik inceleme sonucu belli olacaktır. Olayla ilgili mevcut soruşturma gizlilik içinde yürütülmekte olup, yeni verilere ulaşıldığında kamuoyuyla paylaşılacaktır'' dedi. 

ETİKETLER
abdulah güzel
YAZDIR
YORUMLAR 8
 • Ben ce 1 yıl önce Şikayet Et
  Içimden bir ses katil çocuk yaşta (17) diyor.
  Cevapla
 • TR- SAKARYA 1 yıl önce Şikayet Et
  (C.C.)_Allâh rahmet eylesin, basiniz sagolsun.. Anne ve Baba %1'000'000 haklidur.
  Cevapla
 • yanlış 1 yıl önce Şikayet Et
  Allah sabır versin çok zor.
  Cevapla
 • Fani 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu sapıklar İdam edilsin.Onlara Dünyada yaşamak haram olsun.
  Cevapla
 • son durak 1 yıl önce Şikayet Et
  kisasa kısas aile istyorsa uygulansın yoksa o ailenin vergisiyle yiyip icecek
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Trump'a zehirli paketin hangi ülkeden gönderildiği belli oldu
Havada dünyaya gözdağı! Bombardıman uçağından inanılmaz rekor!