Dubai Şeyhi’nin yatına 2 milyon 200 bin liralık yakıt

Dubai Şeyhi Abdullah Al Futtaim’in milyon dolarlık yüzen sarayı “Radiant”, Bodrum’a demir attı. 15 tanker yakıt alan ultra lüks yatın 2 milyon 200 bin lira ödediği öğrenildi.

 Dubai Şeyhi’nin yatına 2 milyon 200 bin liralık yakıt
Dubai Şeyhi’nin yatına 2 milyon 200 bin liralık yakıt
GİRİŞ 14.03.2020 21:44 GÜNCELLEME 14.03.2020 21:48
Bu Habere 27 Yorum Yapılmış

Dubai Şeyhi Abdullah Al Futtaim'in milyon dolarlık yüzen sarayı “Radiant” Bodrum'a demir attı. Mega yatı görenler gözlerini yattan alamadı. Limana gidilen yolda park halindeki 15 tankerle, 450 bin litre yakıt getirildiği 2 milyon 200 bin lira ödeneceği öğrenildi.Dünya sıralamasında en pahalı yatlardan olan 110 metre uzunluğundaki Cayman Adaları Bayraklı “Radiant”, Bodrum gemi yanaşma iskelesine demir attı. Dolar milyarderi Dubai şeyh Abdulla Al Futtaim'e ait 4 katlı mega yatın değeri ise dudak uçuklattı. 580 milyon dolar değerindeki 10 kabinli 20 kişilik yatın içerisi ise mini bir saray Üzerinde bir helikopter, jakuziler, spor salonu, çalışma odası, asansör, eğlence merkezi, restoranlar, sauna, buhar odası, deniz altı, jetskiler ve alt kısmında ise 4 aracın sığacağı garajın bulunduğu yatı görenler şaştı kaldı.

 

 

YORUMLAR 27
 • niyazi 2 yıl önce Şikayet Et
  yatı katı boşver coronaşı varmı.Şuan para ve malın hiçbir degeri yok hasta getirmesinler yeter.Çok para çok hastalık paralarını kaynatsınlar
  Cevapla
 • ghjfx 2 yıl önce Şikayet Et
  ey gidi şeyh dünya ya hic baktin mi? yatin penceresinden. hesap var hesap
  Cevapla
 • Bedri 2 yıl önce Şikayet Et
  Bu dünyayı kendi sahte cenneti haline getirmiş gafiller. Takdir edilen ecel size ulaşıncaya kadar gününüzü gün edin. Az bir menfaat karşılığı ahiretinizi ile takas ettiğiniz dünyalık menfaatler kısa bir süre sonra sizin için nasılsa bitecek. Bu uğurda ödediğiniz bedellerin hesabı o çetin günde nasıl olsa sizden sorulacak. Gerçekten o gün herkes kendi derdine düştüğünde kimse sizin yerinde olmak istemeyecek.
  Cevapla
 • Mustafa 2 yıl önce Şikayet Et
  Nekadar güzel yorum
  Cevapla
 • erturk 2 yıl önce Şikayet Et
  bunlar in virus onlemi gemiyi doldurup yakit yiyecek vs denize acilip uzak durmak
  Cevapla
 • Recep 2 yıl önce Şikayet Et
  dunyada lux yatin olsa ne olacak...mahserde hesabin cetin olacak
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Son dakika haberi... AB'den Hırvatistan'a onay, Romanya ve Bulgaristan’a veto!
Çin'de şok eden olay: Dünya kupası uğruna felç oldu!