Erdoğan başkanlığındaki sürpriz toplantı sona erdi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında, güvenlik toplantısı gerçekleştirildi. İletişim Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Cumhurbaşkanlığı Huber Köşkü'nde gerçekleştirilen güvenlik toplantısı 3 saat sürdü.

GİRİŞ 20.05.2020 20:18 GÜNCELLEME 21.05.2020 18:25
Bu Habere 34 Yorum Yapılmış

Toplantıya, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Milli İstihbarat Teşkilatı Başkanı Hakan Fidan, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ümit Dündar, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Küçükakyüz, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Adnan Özbal ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın katıldı. 

 

 

Toplantıda, Suriye, Irak ve Libya başta olmak üzere Türkiye'nin güvenliğini yakından ilgilendiren bölgesel gelişmeler ayrıntılı olarak ele alındı. 

 


Toplantıda, Suriye, Irak ve Libya başta olmak üzere Türkiye'nin güvenliğini yakından ilgilendiren bölgesel gelişmeler ayrıntılı olarak ele alındı. 

ETİKETLER
Erdoğan
YAZDIR
YORUMLAR 34
 • Düzceli 2 ay önce Şikayet Et
  Başkanlık sistemi Türkiye ye çok uygun.Aninda toplanıp hızlı karar alınabiliyor. Önceki dönemde anayasa paketi yapmak için iktidar ve muhalefet anlaşmıştı.Anayasa komisyonunda da eşit sayıda koltuk dağılımı yapıldı.4-5 yıl boyunca sadece 16 maddelik paketi yapabildiler.Ancak bu paketi bile meclise getirilmesine, oylanmasına, muhalefet kayış attı.Komisyonda görüşmeler de kabul ettiği O maddeler bile mecliste oylanamadi.Kendisiyle çeliştiler.Unutulmayacak tam bir fiyasko yaşandı.
  Cevapla
 • SADETTİN 2 ay önce Şikayet Et
  REİSİM ALLAH Ömrüne ,Ömür KATSIN ,ELHAMDÜLİLLAH
  Cevapla
 • Anadolu 2 ay önce Şikayet Et
  Maşallah, bârekallah Lâ havle velâ kuvvete illâ billâh.
  Cevapla
 • Hakan 2 ay önce Şikayet Et
  Sosyal mesafe gözardı edilmiş sanki
  Cevapla
 • ahmet demir 2 ay önce Şikayet Et
  asaletine kurban
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Yangın faciası: 4'ü çocuk 5 kişi hayatını kaybetti
Türkiye'den Yunanistan resti!