Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, uğruna makam aracını sattığı öğrencileri yine unutmadı

Eğitime verdiği destekle namı ilçe sınırlarını aşan Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, şimdi de yüz yüze eğitime başlayan 2 bin 500'den fazla öğrenciye kırtasiye malzemesi yardımı yaptı.

Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, uğruna makam aracını sattığı öğrencileri yine unutmadı
Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, uğruna makam aracını sattığı öğrencileri yine unutmadı
GİRİŞ 27.09.2020 10:39 GÜNCELLEME 27.09.2020 10:41
Bu Habere 25 Yorum Yapılmış

31 Mart yerel seçimleri sonrası göreve gelen Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, eğitim alanında attığı adımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor.

 

2 BİN 500'DEN FAZLA ÖĞRENCİYE KIRTASİYE YARDIMI YAPTI

Daha önce makam aracını satıp elde edilen gelirle eğitime destek veren, maaşını öğrencilere burs olarak bağlayan, okullara ve öğretmenlere çeşitli yardımlarda bulunan Başkan Şayir, şimdi de hayırsever sanayicilerin katkısıyla yüz yüze eğitime başlayan 1., 8. ve 12. sınıflarda okuyan 2 bin 500'den fazla öğrenciye kırtasiye yardımı yaptı. Diğer sınıfların açılması halinde geriye kalan on bin öğrenciye de kırtasiye yardımı yapılması planlanıyor. Böylece tüm ilçede ki öğrencilere geçen yıl olduğu gibi bu yılda kırtasiye yardımı yapılmış olacak.

 

 

"DİLOVALI ÖĞRENCİLERİMİZİN EKSİKLERİNİ TAMAMLIYORUZ"

Yapmış olduğu yardımla hem çocukları sevindiren hem de dar gelirli ailelere destek olan Başkan Şayir, Dilovası'nın eğitimle yükseleceğine inançlarının tam olduğunu belirtti. Bu nedenle gerek öğrenciler gerek öğretmenler gerekse okullar için belediye olarak tüm imkanlarını seferber ettiklerini vurgulayan Başkan Şayir, "İhtiyaç halinde, belediyemiz kaynaklarını da aşarak, işadamlarımız vasıtasıyla, Dilovalı öğrencilerin eksiklerini tamamlıyoruz. Hiçbir öğrencimizin, ekonomik gerekçelerle eğitiminden geri kalmasını, eğitimde fırsat eşitliğinden mahrum olmasını kabul etmiyoruz" değerlendirmelerinde bulundu.

YAZDIR
YORUMLAR 25
 • Nuri 3 ay önce Şikayet Et
  işte olay bu halkın beklentisi bu a8 e binsen ne olur binmesen ne olur halk seni iyi hatırlaması önemli tebrikler başkan
  Cevapla
 • Ali yar 3 ay önce Şikayet Et
  Şimdi neye biniyor?
  Cevapla
 • Hakan 3 ay önce Şikayet Et
  Sattığı araba kendi arabasi mi devlrtin arabası. Bu bir. İki sorgulanması gereken neden bu kadar lüks araçlara biniyor bu yöneticiler.makam olarak Bakanlarin altında olan kimse binmemeli bu kadar lüks araclara.Megane 4 bile luksken bu araçlar niye.
  Cevapla
 • 444 3 ay önce Şikayet Et
  bu araçların maliyeti çok düşük, bi ikincisi devleti temsil eden kişi bırakta binsin futbolcu vatandaş milyonliralok alıtken ses yok
  Cevapla
 • Vanlı 3 ay önce Şikayet Et
  Helal olsun sana başkan
  Cevapla
 • Burcu 3 ay önce Şikayet Et
  Helal olsun gerçekten
  Cevapla
 • ahmet 3 ay önce Şikayet Et
  chp liler ekrem tatilde serisini dagitiyormuş...
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
ABD polisi şüpheli şahsı kurşun yağmuruna tuttu
Zeytin Kovid’i parçaladı