İçişleri Bakanı Soylu'dan 'kadın cinayetleri' açıklaması

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Twitter hesabından açıklamalarda bulundu. Bakan Soylu, alınan tedbirler sayesinde kadın cinayetleri oranının, yılbaşından itibaren yüzde 29 oranında düştüğünü belirterek, "Dünyada (milyon kişi başına) kadın cinayet oranı 13 iken Türkiye'de 3,8. Mücadelemiz kadına karşı tek bir şiddet olmayana dek devam edecek." ifadelerini kullandı.

İçişleri Bakanı Soylu'dan 'kadın cinayetleri' açıklaması
İçişleri Bakanı Soylu'dan 'kadın cinayetleri' açıklaması
GİRİŞ 03.10.2020 20:21 GÜNCELLEME 03.10.2020 20:21
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Twitter hesabından açıklamalarda bulundu. Bakan Soylu, alınan tedbirler sayesinde kadın cinayetleri oranının, yılbaşından itibaren yüzde 29 oranında düştüğünü aktardı. Soylu, "Dünyada (milyon kişi başına) kadın cinayet oranı 13 iken Türkiye'de 3,8. Mücadelemiz kadına karşı tek bir şiddet olmayana dek devam edecek." dedi. 

 

 

YAZDIR
YORUMLAR 3
 • Bir vatandaş 1 4 ay önce Şikayet Et
  Kocasını aldatan kadın 15 sene hapse mahkum edilsin. Bu cinayetlerin çoğu biter. Bu devletin suçundan oluyor. Tek taraflı oynuyor. Adam karısını başkasıyla yakalıyor bir Tokat atsa suç. Yetmiyor birde uzaklaştırma cezası. Bakın istisnalar hariç kadın cinayetlerinin %90 ı namus ve ihanet davası. Yazık bu millete. O esnada o psikoloji yı herkes kaldıramaz. Kadında ceza alsın
  Cevapla
 • Anti nafaka 4 ay önce Şikayet Et
  Kaldırın nafakayı millet adalet bekliyor
  Cevapla
 • Dvtcn 4 ay önce Şikayet Et
  Adamın dibisin vesselam
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Dünyada ünlü gazeteden büyük övgü: Türkiye nadir ülkelerden biri
Son dakika haberi: Erdoğan 11 maddelik planı açıkladı! Yeni milat anlamını taşıyor