HÜDA PAR İstanbul’dan Kabaktepe’ye ‘hayırlı olsun’ ziyareti

HÜDA PAR İstanbul İl Başkanı Elibüyük ile beraberindeki heyet, AK Parti İstanbul İl Başkanlığına seçilen Kabaktepe’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

HÜDA PAR İstanbul’dan Kabaktepe’ye ‘hayırlı olsun’ ziyareti
HÜDA PAR İstanbul’dan Kabaktepe’ye ‘hayırlı olsun’ ziyareti
GİRİŞ 02.04.2021 22:16 GÜNCELLEME 02.04.2021 22:18
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

HÜDA PAR İstanbul İl Başkanı Erdal Elibüyük ile beraberindeki heyet, AK Parti İstanbul İl Başkanlığına seçilen Osman Nuri Kabaktepe’ye ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

HÜDA PAR İstanbul İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamada, İl Başkanı Erdal Elibüyük ve beraberindeki heyetin, 24 Şubat’ta yapılan kongrede AK Parti İstanbul İl Başkanlığına seçilen Osman Nuri Kabaktepe’ye ‘hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştirildiği ifade edildi.

“DİYALOG ZEMİNİNİ SAĞLAM TUTMALIYIZ”

Açıklamada görüşlerine yer verilen Elibüyük, öncelikli amaçlarının AK Parti İstanbul İl Başkanlığına seçilen Osman Nuri Kabaktepe’ye ‘hayırlı olsun’ demek olduğu ifade etti. Elibüyük daha sonra, “Partiler arası diyaloğu önemsiyor ve geliştirilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Toplumun temsilci olarak biz siyasiler bu noktada daha fazla sorumluluk almalı ve diyalog zeminini sağlam tutmalıyız. Bilindiği üzere İstanbul’un 24 belediyesinde AK Partili isimler başkanlık yapıyor. Dolaysıyla biz sahada gördüklerimiz hem Belediye Başkanlarına hem de AK Parti İstanbul İl Başkanına ileteceğiz ve eksikliklerin giderilmesi noktasında çağrılarımızı yapacağız. Bu mekanizmaların aktif olması vatandaşın sorunlarının çözümüne büyük katkı sunar. Sayın Kabaktepe de bizim endişelerimizi anladığını ve diyalog kanalarının sürekli açık tutulacağını ifade etti.” şeklinde konuştu.

Ziyaret karşılıklı iyi dileklerin ardından son buldu.

YORUMLAR 3
 • nur 2 ay önce Şikayet Et
  hüdapar candır...kardeşliğimiz daim olsun...
  Cevapla
 • Meltem 2 ay önce Şikayet Et
  Maşaallah çok sevindirici, kardeşliğimiz daim olsun.
  Cevapla
 • Kahtalı 2 ay önce Şikayet Et
  HÜDAPAR takip ettiğim kadarıyla siyasete renk katıyor
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Bakan Koca son rakamı verdi! Günlük aşılamada yeni rekor
Son dakika: 16 Haziran koronavirüs tablosu! Vaka, Hasta, ölü sayısı ve son durum açıklandı