İstanbul merkezli 21 ilde FETÖ operasyonu

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca FETÖ/PDY silahlı terör örgütüne yönelik yürütülen soruşturmalar kapsamında, aralarında görevde askerlerin de olduğu 46 şüpheli hakkında gözaltı kararı verildi

İstanbul merkezli 21 ilde FETÖ operasyonu
İstanbul merkezli 21 ilde FETÖ operasyonu
GİRİŞ 05.10.2021 08:57 GÜNCELLEME 05.10.2021 13:06
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör Suçları Soruşturma Bürosunca yürütülen soruşturmalar kapsamında, MİT İstanbul Bölge Başkanlığı'nın çalışmaları neticesinde FETÖ/PDY silahlı terör örgütünün örgütsel iletişim modeli olan ankesör/büfe gibi sabit hatlardan ardışık olarak ve ayrıca aynı ankesörlü kart ile birlikte arandığı ile hakkında itirafçı beyanı gibi başkaca deliller tespit edilen 46 şüpheli hakkında gözaltı kararı verildi.

İSTANBUL MERKEZLİ 21 İLDE OPERASYON

Jandarma Genel Komutanlığı mensubu görevde 1 Astsubay, Hava Kuvvetleri Komutanlığı mensubu ihraç 2 Astsubay, 1 görevde Astsubay, 1 Kapatılan Askeri Okul Öğrencisi, Kara Kuvvetleri Komutanlığı mensubu görevde 1 Yüzbaşı, sözleşmesi fesih olan 1 Üsteğmen, 4 görevde astsubay, 1 ihraç edilmiş Astsubay, 1 emekli Astsubay, 9 Kapatılan Askeri Okul Öğrencisi, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı mensubu 1 görevde Astsubay, 3 ihraç edilmiş Astsubay, 8 Kapatılan Askeri Okul Öğrencisi, GATA mensubu görevde 1 astsubay, 1 Kapatılan Askeri Okul Öğrencisi, Sahil Güvenlik Komutanlığı mensubu görevde 1 Yüzbaşı, Milli Eğitim Bakanlığı mensubu görevde 1 öğretmen, Gelir İdaresi Başkanlığı mensubu 1 ihraç edilmiş memur ve 7 sivil şüpheli olmak üzere 46 şüpheliyi yakalamaya yönelik İstanbul merkezli 21 ilde, sabah saat 06.00'da eş zamanlı operasyonlar düzenlendi.

KAYNAK: İHA
YAZDIR
YORUMLAR 2
  • alarm 2 1 ay önce Şikayet Et
    fetöcülerin düşman olduğu kimseler için söylüyorum dikkatli olun. evinize alarm sistemi ve mutfağınıza güvenlik kamerası yerleştirin. siz evde yokken fetöcüler zararlı maddeleri yiyeceklerinize koyabilirler. hırsızlık yapmadıkları için, siz evde yokken evinize girdiklerini bilemezsiniz. Evinizin anahtarını ise kendilerine ait bir fetöcü çilingircide yaptırabilirler. bu fetöcüler tam melunlar.
    Cevapla
  • alarm 1 1 ay önce Şikayet Et
    fetöcüler çay şekerlerine karıştırdıkları beyaz tozları kullanıyorlar. sinir sistemine yavaş yavaş zarar veren bu madde ile bağışık sistemini zamanla zayıflatıp sinir sistemini bozduğu için iç organların düzenli çalışmasını bozuyor. şekere baş parmağınızı batırın. avuç içi yukarı gelecek şekilde. sonra baş parmağınızı biraz kırık bir şekilde biraz parmağınızın üzerinden toz şekerleri akacak şekilde parmağınızı şekerin içinden çıkarın. parmağınızın parmak izi ve üstünde tozlar kalıyorsa. o şekeri bir analiz yaptırın. fetöcülerin düşman olduğu kimseler için söylüyorum dikkatli olun.
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Muharrem İnce'nin küçük çocuğa tavrı tepki çekti
Başkan Erdoğan'dan Türkmenistan'da tarihi Kıbrıs çağrısı