Emniyet'ten 'Sessiz istila' filmi açıklaması!

Emniyet Genel Müdürlüğü, sığınmacılar ve düzensiz göçmenlerle ilgili bilgileri manipüle eden kısa film ve provokatif paylaşımlarda bulunan kişilerin yakalalandığını açıkladı.

Emniyet'ten 'Sessiz istila' filmi açıklaması!
Emniyet'ten 'Sessiz istila' filmi açıklaması!
GİRİŞ 03.05.2022 23:34 GÜNCELLEME 03.05.2022 23:34
Bu Habere 314 Yorum Yapılmış

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM), sosyal medyada provokatif paylaşımlar yaptığı belirlenen 2 kişi hakkında adli işlem başlatıldığını bildirdi.

Açıklamada ilgili video içeriğinde göçmenler ve sığınmacılar hakkında bilgileri manipüle edip çarpıtan H.K ve H.D. isimli kişilerin yakalandığı ve haklarında işlem başlatıldığı ifade edildi.

Emniyetten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

Emniyet Genel Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığınca, kanunların verdiği yetki çerçevesinde, suç ve suçlularla mücadele amacıyla, internet ortamında 7/24 esasına göre sanal devriye faaliyetleri yürütülmektedir.

'SESSİZ İSTİLA' AÇIKLAMASI

Yürütülen sanal devriye faaliyetleri kapsamında Youtube isimli video paylaşım platformu üzerinde “SESSİZ İSTİLA” başlıklı kısa filmin yayınlandığı görülmüştür.

BİLGİLERİ ÇARPITAN VE PROVOKASYON YAPAN KİŞİLER YAKALANDI

Bahse konu video içeriğinde sığınmacılar ve düzensiz göçmenlerle ilgili bilgileri manipüle edip gerçekleri çarpıtarak yayınlayan H.K. isimli şahıs Sakarya’da,

Ayrıca Suriyeli sığınmacılar ve düzensiz göçmenlerle ilgili provokatif paylaşımlarda bulunan Militer Doktrin@militerdoktrin1 isimli/rumuzlu hesabın yöneticisi olduğu değerlendirilen H.D. isimli şahıs ise İstanbul'da yakalanarak adli işlemlere başlanılmıştır.

KAYNAK: HABER7
YORUMLAR 314
 • Sezai 7 ay önce Şikayet Et
  İstila diyenler ülkemi terketsin. Onlar terörün destekcisidir. Gelenler yabancı değil müslüman kardeşlerimizdir ve mağdurlar. Müslüman olmayan unsurlar da mazlumlar ve misafirimiz. Asıl yabancı chp hdp... bunlar hakkında gereken yapılmalı. Gerekenden kastım Ömer bin Hatta usulü bir şeydir
  Cevapla
 • Gerçek 7 ay önce Şikayet Et
  Muhalefet kendi raporlarında bile mültecileri göndermeyeceğini yaziyorken bir yandan da algı yapıyor Allah'ım gör bunları şu bayramlarımız hürmetine.. isteyen bir gün gidecek zorla tutulmayacak maşallah muhalefet kovar gibi göndermemizi istiyor.. Böylece Müslümanlar arasında kırgınlık olsun aramız açılsın
  Cevapla
 • Mami 7 ay önce Şikayet Et
  Turkiye cimhuriyeti devletinde multeci istemiyorum sonuna kadarda destekcisiyim
  Cevapla
 • Liman 6 ay önce Şikayet Et
  Sen git göçmenler gitsin
  Cevapla
 • Alkan 7 ay önce Şikayet Et
  Videoyu izledim hiç bir problem yok video da .bu mülteci sorunu ülkemizin başına büyük problem olucak.burası Avrupa değil bizim kanunlarımız bizi taşımıyor.gonderin biran önce .bunların burada tutulmasının asıl amacı nedir.
  Cevapla
 • Demircizâde 7 ay önce Şikayet Et
  Bu ülkede sessiz istilayı Yahudi Dönmeleri yapmıştır. Osmanlı Devleti'ni yıktılar. İslam hukukunu yasakladılar. Batıkulu putperest bir nesil yetiştiren bir eğitim sistemi kurdular. Bu kafatasçıların derdi, Suriye ve Afganlıların müslüman olmüalarıdır
  Cevapla
 • Ali talih 6 ay önce Şikayet Et
  Doğru söylüyorsun bir siyonist bir milyon multeciden daha zararlidir
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Şok Marketler çağrı yapmıştı! BİM CEO'su Galip Aykaç istifa etti
Rusya'dan flaş petrol kararı: Sadece o ülkelere satacağız