Bakan Koca, İstanbul'da hekime bıçakla saldıran kişinin tutuklandığını bildirdi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İstanbul'da hekime bıçaklı saldırıda bulunan temizlik personelinin tutuklandığını açıkladı.

Bakan Koca, İstanbul'da hekime bıçakla saldıran kişinin tutuklandığını bildirdi
Bakan Koca, İstanbul'da hekime bıçakla saldıran kişinin tutuklandığını bildirdi
GİRİŞ 07.06.2022 03:42 GÜNCELLEME 07.06.2022 03:42
Bu Habere 11 Yorum Yapılmış

Bakan Koca, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "İstanbul'da bir temizlik personelinin hekime bıçaklı saldırıda bulunduğu şiddet olayında şüpheli, tanık beyanları, suçun niteliği ve katalog suçlar kapsamında olması ve diğer sebeplerle 10. Sulh Ceza Hakimliği tarafından tutuklandı. Hukukun gücü yanımızda." ifadelerini kullandı.

 

KAYNAK: AA
Muhammet Binici Haber7.com - Gece Editörü
Haber 7 - Muhammet Binici
YORUMLAR 11
 • misafir 5 ay önce Şikayet Et
  o doktor diye illede haklımı cıkacak temizlik görevlisinin bıcakla saldıracak kadar ne olmuş acığa cıkmalı yoksa adaletten bahsedemeyiz.
  Cevapla
 • ns57 5 ay önce Şikayet Et
  bu doktorların çoğu beyaz yakalı ailelerin evladları sıkıntı çekmemiş dışarda top oynamamış kolej çocukları veya her sene dershanelerde dirsek çürütmüş toplumdan pek haberi olmayan insanlar benim gördüğüm kadarıyla pandemiyi bile firsaata çevirip halkı muayene için randevu alamayacak duruma getirmeyide becerdiklerini düşünüyorum elhasıl insan sevgisi hemcinsine sefkat taşıyan insanlarımızın doktor olmaları gerektiği kanaatindeyim A'YI B' DOĞRU TERCİH EDENLERİN DEĞİL kaldı o bile kastırmayla nerdeyse dünyadan soyutlanmayla elde edilmiş bir işaretleme( çoğunluğunda)
  Cevapla
 • çoban 5 ay önce Şikayet Et
  güzel haber kimsenin işini yapan insanlara zarar vermeye ve hakaret etmeye hakkı yok Amma sağlık çalışanları'da kendilerine çeki düzen vermeli birşey sorulunca insan gibi cevap vermeli hasta ve hasta yakınını köpek azarlar gibi azarlamamalı yaşlılar biraz geç anlıyor evet hepimiz yaşlı olacağız onlara karşı daha merhametli olmalılar
  Cevapla
 • misafir 5 ay önce Şikayet Et
  aile hekimleri de yanında çalıştırdığı işçiyi bıçaklıyor ne haber sayın bakan işçilerin kadrosunu verin onlarda kurtulsunlar yoksa vebali büyüktür
  Cevapla
 • Ankara 5 ay önce Şikayet Et
  işçiler kadro alınca ağa kesiliyor, bilmiyormuyuz bunları... Ahlak yok kimse de ahlak
  Cevapla
 • Garip 5 ay önce Şikayet Et
  Uzman çavuşa saldıran doktor da tutuklandımı?
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Emekli ve memurlar için 5 aylık zam kesinleşti! İşte tahmini yeni zamlı maaş listesi
Müjdeyi Erdoğan açıklayacak: Müthiş haber geldi, Türkiye'deki rezervin 2 katı petrol...