Hazal Kaya'nın küf kokulu evine ilişkin son gelişme! 200 binlik tazminat davası...

2006'dan beri oyunculuk hayatına devam eden Hazal Kaya'nın kiraladığı ev başına bela oldu. Evde ağır bir küf kokusu fark eden Hazal Kaya, sözleşmeyi feshetmek isteyince olanlar oldu. Ev sahibi Hazal Kaya'nın ödediği parayı iade etmeyince haciz işlemleri başlatıldı ve mal varlığına el konuldu. Ardından 200 bin liralık dava görülmeye başladı.

Hazal Kaya'nın küf kokulu evine ilişkin son gelişme! 200 binlik tazminat davası...
Hazal Kaya'nın küf kokulu evine ilişkin son gelişme! 200 binlik tazminat davası...
GİRİŞ 19.05.2022 09:01 GÜNCELLEME 19.05.2022 09:01
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Hazal Kaya, kiraladığı evin küf kokması sebebiyle harekete geçti. Ev sahibi sorun çıkarınca ise konu yargıya taşındı. Küf kokulu evden dolayı açılan davada yeni bir gelişme yaşandı. Dava reddedildi. 

En son Fox Tv ekranında seyirci ile buluşan Misafir dizisinde başrol oynayan Hazal Kaya, dijital platformda da ses getiren bir projede yer almıştı. Başarılı oyuncunun kiraladığı ev başına bela oldu. 

Hazal Kaya

2019'da yaptığı evliliğinden önce Eyüp'te bulunan Göktürk’te ev kiralayan Hazal Kaya, bir süre sonra evin ağır bir küf kokusuna sahip olduğunu fark etti. Hemen ardından sözleşmeyi feshetti. Ancak ev sahibi bu durumu kabullenmedi. 

Küf kokusunu kabul etmeyen ev sahibi Dr. Ruhet Genç, Hazal Kaya'nın peşin ödediği parayı vermeye de razı olmadı. Bunun üzerine yasal süreç başladı. 

Hazal Kaya'nın davası

Uraz Kaygılaroğlu siyah ojeleriyle kamera karşısına geçti! Tepkiler yağdı...Uraz Kaygılaroğlu siyah ojeleriyle kamera karşısına geçti! Tepkiler yağdı...

EV SAHİBİNİN MAL VARLIĞINA EL KONULDU!

Yasal süreç kapsamında, Hazal Kaya'nın parasını iade etmeyen ev sahibi hakkında icra takibi başlatıldı. 230 bin liralık icra takibi çerçevesinde Genç'in mal varlığına el konuldu. 

HAZAL KAYA'YA 200 BİN LİRALIK MANEVİ TAZMİNAT DAVASI!

Ev sahibi Dr. Ruhet Genç, Hazal Kaya'nın kiraladığı evin ardından kira sözleşmesini feshetmesi ve durumun medyaya yansımasından dolayı Hazal Kaya'ya tazminat davası açtı. Genç, açtığı manevi tazminat davasında, Kaya'da 200 Bin Türk Lirası talep etti. 

Hazal Kaya davasında son gelişme

DAVALAR REDDEDİLDİ! 

Mahkemenin görüldüğü davada, karşılıklı davalar reddedildi. Gerekçesinin ise daha sonra açıklanacağı öğrenildi.

İbrahim Tatlıses damadına el öptürmedi! Sosyal medyada tepki toplayınca açıklaması gecikmedi...İbrahim Tatlıses damadına el öptürmedi! Sosyal medyada tepki toplayınca açıklaması gecikmedi...

Rabia Şekerci Güler Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Rabia Şekerci Güler
YORUMLAR 1
  • bu kadını 1 ay önce Şikayet Et
    bu kadını haber bile yapıp reklamına sebep olmayın.erdoğan düşmanı chp ve türevleri aşığı bu kadın en ufak bir habere bile konu olmamalı.zaten oyunculuk ta sıfır.biz saf anadolu insanının sayesinde pirim yapıp bizim sevdiklerimize her cenahtan konuşuyor.bizde bu saflık oldukça daha çooook ensemizde boza pişirirler.tekrar ediyorum az çok anlarım bu kadının oyunculuğu da sıfır.
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Madrid muhtırası YPG'yi korkuttu: Türkiye'yle yapılan anlaşma endişe verici
Sel felaketi Göktürk-1 Uydusu'nda