Fox TV Mucize Doktor'un Ferman'ı çok farklı role bürünecek: Onur Tuna'dan yankı getiren proje!

Televizyon ekranlarında toplumsal farkındalığı oluşturarak geniş yelpazede izleyici kitlesine kavuşan Mucize Doktor dizisinin ekibinde kendini gösteren Onur Tuna’nın yeni projede başrol üstleneceği öğrenildi. Mucize Doktor projesinde oyuncu Taner Ölmez ile beraber aynı çatı altında buluşarak seyircisini bambaşka bir dizi deneyimi yaşatan Taner Ölmez, Benden Ne Olur isimli sinema filminde yer alacak.

Fox TV Mucize Doktor'un Ferman'ı çok farklı role bürünecek: Onur Tuna'dan yankı getiren proje!
Fox TV Mucize Doktor'un Ferman'ı çok farklı role bürünecek: Onur Tuna'dan yankı getiren proje!
GİRİŞ 31.10.2020 08:59 GÜNCELLEME 31.10.2020 08:59
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

Fox TV ekranlarında geçtiğimiz sezon itibariyle yayın hayatına başlangıç yapan Mucize Doktor dizi projesinde gösterdiği oyunculuk performansıyla beraber başarılı bir grafik sergileyen Onur Tuna’nın yeni projesi gün yüzüne çıktı.

Mucize Doktor dizisinde Berhayat Hastanesi’nde doktorluk mesleğini icra eden ve bunun yanı sıra senaryo gereği Otizm & Savant Sendromu rahatsızlığına sahip cerrahi asistan Ali’ye kol kanat geren Onur Tuna, sinema filmi yapımında seyircisinin karşısına geçecek.

 

Dizide üstlendiği Ferman karakteriyle çok kısa bir zaman içerisinde tüm dikkatleri üzerinde toplayan ve Taner Ölmez’in oynadığı Ali Vefa karakteriyle olan güçlü bağı ve iletişimiyle de hayranlık uyandıran Onur Tuna, başarılı oyuncu Hazal Kaya ile birlikte Benden Ne Olur adlı beyaz perde yapımında yer alacak.

Gazeteci Birsen Altuntaş’tan elde edilen bilgiler doğrultusunda, Aslı Kızmaz’ın kaleme aldığı ‘Benden Ne Olur?’ adlı kitaptan uyarlanan bir sinema filmi projesinde Onur Tuna, Hazal Kaya'yla aynı ekipte buluşarak izleyici kitlesini ağırlamak için geri sayıma başladı.

Yönetmenlik koltuğunda Murat Şenöy’ün oturacağı Benden Ne Olur isimli filmin senaristliğini de Aslı Kızmaz, Emrah ve Murat Kaman üstlenecek. Tüm bunların dışında beyaz perde yapımının çekimleri tüm hızıyla devam ederken set ortamında kahkaha ve eğlence bir an bile eksik olmuyor.

YAZDIR
YORUMLAR 4
 • Ali 1 hafta önce Şikayet Et
  Niye fermana taner ölmez dedi o ali vefa
  Cevapla
 • Denizalp 2 hafta önce Şikayet Et
  bir an diziden ayrıldı zannettim
  Cevapla
 • Shayann 1 hafta önce Şikayet Et
  Aynen
  Cevapla
 • Atila 2 ay önce Şikayet Et
  Bence araba çarpsın kör olsun sonra gözleri açılsın
  Cevapla
DİĞER HABERLER
İşte dünyanın en güçlü hava kuvvetlerine sahip orduları
Eski telefonunuzu sakın atmayın! İçinden çıkan şey bakın ne işe yarıyor...