TV8'in Kırmızı Oda projesinde sinir krizi geçirten sahne! Olayı görür görmez ağır topa tuttular

TV8'de psikiyatr kliniğine başvuran hastaların her birinin acıklı yaşam öyküsüyle ekran başındaki seyircileri etkisi altına alan Kırmızı Oda'da bu hafta bir kez daha duygu yoğunluğu yaşandı. Kırmızı Oda'ya giden hastanın yaşayan bir ölü gibi olduğunun özellikle altını çizmesi ve çocukluk çağında zorla evlendirildiği babası yaşındaki adamın kendisini eve hapsettiğini anlattığı hikayesi izleyenleri en derinden üzdü.

TV8'in Kırmızı Oda projesinde sinir krizi geçirten sahne! Olayı görür görmez ağır topa tuttular
TV8'in Kırmızı Oda projesinde sinir krizi geçirten sahne! Olayı görür görmez ağır topa tuttular
GİRİŞ 25.11.2020 08:14 GÜNCELLEME 25.11.2020 08:14
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

TV8 ekranlarında her hafta elde ettiği rekor reyting rakamlarıyla birincilik tahtına yerleşen Kırmızı Oda dizi projesinin oyuncu kadrosunda yer alan Semra Keçik'in oynadığı Selvi karakterinin henüz gençliğinin baharındayken çektiği eziyetler vurucu bir şekilde gözler önüne serildi. Cahilce tutumlar sergileyen babasının aldığı acımasıca kararla kendisinden yaşça büyük bir adamla çocukluk döneminde razı gelmeden nikahlandırılan Selvi'nin yaşadığı haddi hesabı olmayan elem ve ızdırabı görenler gözyaşlarına hakim olamadı.

Evine misafir olarak gelerek kendisiyle arkadaşlık bağı kurmayı ve yaşama dair güzellikleri beraber paylaşmayı istediği kadının samimi davranışları karşısında içi içine sığmayarak yüreğinde umut ışığı doğan Selvi'nin aradan çok geçmeden hevesi kursağında bırakıldı. 

TV8 O Ses Türkiye programı yarışmacısından üzücü haber! Ameliyathaneye alındı...

 

Kuruluş Osman'ın beğenilen ismi Seray Kaya'dan çok konuşulacak itiraf! Her şeyi tek tek anlattı

Selvi'nin kocası evine misafirin geldiğini görür görmez akıllara durgunluk veren bir hamlede bulunarak onun bir çırpıda hayallerini suya düşürüp attığı tokadın şiddetiyle bayıltması seyircisine isyan bayraklarını çektirdi. İnsanlıktan zerre kadar nasibini almayan kocasının o günden sonra evin kapısını kilitleyip artık hiçbir yere çıkmamasına müsaade etmeyerek yıllarca dört duvar arasına hapsetmesi sosyal medyanın gündemine yerleşti. 

YAZDIR
YORUMLAR 3
 • dsc 2 gün önce Şikayet Et
  Bu ülke hatta dünya ne selvi ler görmüştür de si<şimdi haberdar oluyorsunuz...Ortadoğu kültürünün bizim içimize işlemesinden kaynaklanan bu durum kabul edilemez. Ama yaşandı ve yaşanıyor...hala...
  Cevapla
 • Fazıl 10 saat önce Şikayet Et
  Bunun Ortadoğu kültürüyle ne alakası var.acik açık desene benim sorunum İslam'la . ayrıca bu yaşanan olaylar laik bir ülkede yaşanıyor
  Cevapla
 • Way Be 1 gün önce Şikayet Et
  Ortadoğu kültürüymüş, batı kültüründen bir haberiniz demekki batıdaki olumsuzluklar bize bin basar
  Cevapla
DİĞER HABERLER
İşte Türkiye'nin büyükşehir olmaya aday 30 ili!
Ünal Çeviköz'den bir skandal açıklama daha!