Müge Anlı ile Tatlı Sert bombası patladı! Ekranlara damgasını vuracak dizide öyle bir isim var ki

Çeşitli ödüllere layık görülen gazeteci Müge Anlı'nın sunumu eşliğinde gerçekleşen Tatlı Sert programının dizi versiyonu için çekimlere başlandığı müjdesi verildi. Star TV'de ekranlara merhaba demeye hazırlanan Suçlu isimli dizide başrol üstlenecek Nehir Erdoğan, tıpkı Müge Anlı ile Tatlı Sert programında olduğu gibi suçluların peşine düşecek.

Müge Anlı ile Tatlı Sert bombası patladı! Ekranlara damgasını vuracak dizide öyle bir isim var ki
Müge Anlı ile Tatlı Sert bombası patladı! Ekranlara damgasını vuracak dizide öyle bir isim var ki
GİRİŞ 14.09.2021 13:50 GÜNCELLEME 14.09.2021 13:50
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Gündüz kuşağının olmazsa olmaz yapımlarından biri olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının dizi versiyonunun çekileceği müjdesi hayranlarını heyecanlandırdı. Çözülemeyen pek çok cinayet dosyasını en ince detayına kadar aydınlatan ve olayın sorumlularını saptayarak adalete teslim eden Müge Anlı'nın Tatlı Sert programına benzer Suçlu isimli dizi projesi yayın hayatına başlayacak.

TV8 MasterChef Türkiye'de Mehmet Yalçınkaya'yı öfkelendiren olay! Duyar duymaz stüdyodan kovduTV8 MasterChef Türkiye'de Mehmet Yalçınkaya'yı öfkelendiren olay! Duyar duymaz stüdyodan kovdu

Yakın bir zaman içerisinde Star TV kanalında ekran macerasına atılacak Suçlu dizisinin başrol oyuncusu Nehir Erdoğan, üstleneceği Elif karakteriyle senaryo gereği Reality Show programının sunuculuk koltuğunda oturacak. Başarılı oyuncu Nehir Erdoğan, Sessiz Çığlık ismindeki TV programıyla aynı Müge Anlı ile Tatlı Sert'te olduğu gibi cinayet davasının çözüme kavuşması için çaba sarf edecek.

03 Medya imzasıyla izleyici kitlesinin karşısına geçmeye hazırlanan Suçlu dizisinde usta oyuncu Erkan Petekkaya da Ömer adındaki emniyet amiri rolüyle kameramalar önünde yer alacak. Tüm bu gelişmelerin yanı sıra Müge Anlı ile Tatlı Sert programında işlenenlere benzer bir cinayet davasını çözmeye çalışan Ömer (Erkan Petekkaya) ile Elif (Nehir Erdoğan) karakterleri bir araya gelecek.

YAZDIR
YORUMLAR 2
  • Selim 4 gün önce Şikayet Et
    Devlet mi suçluyu bulacak sipikerler mi? çok saçma fikir
    Cevapla
  • Gaziantep27 4 gün önce Şikayet Et
    Nehir varsa dizi sifir
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Başkan Erdoğan ABD'ye gidiyor! İşte baş döndüren ziyaret trafiği
TRT ve Rıdvan Dilmen'den açıklama! Noktayı koydular