Ağrı’da kayak keyfi

Yemeğinden kültürüne, eğlencesinden hüznüne Anadolu’nun her köşesinden meraklı ve keyifli sohbetler ‘’Bahar Kapıda’’ programıyla Kanal 7’de ekrana geliyor. Bahar Kapıda bu hafta Ağrı’daki serüvenine kaldığı yerden devam edecek.

Ağrı’da kayak keyfi
Ağrı’da kayak keyfi
GİRİŞ 11.02.2022 17:38 GÜNCELLEME 11.02.2022 17:38

İnsanın içinde yaşadığı, yaşattığı her şeye, her yere yolculuk yaptıran keyifli bir program, Bahar Gelir’in sunumu ile Kanal 7 izleyicisiyle buluşuyor. Anadolu’yu karış karış gezen Bahar Kapıda ekibi bu hafta Ağrı’dan renkli karelerle evlere konuk olacak. Bahar Kapıda ekibi ilk olarak Türkiye’nin en yüksek dağı olan Ağrı Dağı’na çıktı. Burada kayak hocalarından ders alan Bahar Gelir, pistte keyifli anlar yaşadı. Bahar Kapıda ekibi daha sonra elli sekiz yıldır sevdiği kadına kavuşamamanın acısını çeken Memiş Amca ile karşılaştı. Amcanın hüzünlü hikayesini dinleyen Bahar Gelir, gözyaşlarına boğuldu.

Bahar Kapıda ekibi son olarak Taşlıçay deresine gitti. Ağrı’nın soğuk havasında derenin donduğunu gören Gelir büyük bir şaşkınlık yaşadı.

Anadolu’nun her köşesinden meraklı ve keyifli sohbetler ‘Bahar Kapıda’ programıyla her Pazar 11:30’da Kanal 7 ekranlarında…

Program Adı        :  BAHAR KAPIDA

Yayın Tarihi          : 13 Şubat 2022, Pazar

Yayın Saati           : 11:30

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Ticaret Bakanlığı hazırladı! Taşınmazların satışına yönelik yeni düzenleme
Erdoğan'dan asgari ücrete tek zam açıklaması