Bahar Kapıda bu hafta Fethiye'ye konuk oluyor!

Tarih kokan toprakları ve zengin kültürüyle ön plana çıkan ülkemizin en özel yerlerini Kanal 7 ekranlarında izleyenlerle buluşturan Bahar Kapıda ekibi, bu hafta turistlerin gözbebeği Fethiye’den sımsıcak karelerle evlere konuk oluyor.

Bahar Kapıda bu hafta Fethiye'ye konuk oluyor!
Bahar Kapıda bu hafta Fethiye'ye konuk oluyor!
GİRİŞ 05.08.2022 13:12 GÜNCELLEME 05.08.2022 16:11

Kanal 7 ekranlarının ilgiyle takip edilen programı "Bahar Kapıda", her hafta Türkiye'nin birbirinden özel manzaralarını izleyenlerle buluşturuyor. Doğudan batısına adeta gizli bir cevher olan ülkemizin dört bir yanını gezip gören Bahar Kapıda ekibi bu hafta Muğla'nın gözde beldesi Fethiye'ye konuk oluyor. 

Masmavi sular ve yemyeşil orman denizlerinin iç içe geçtiği Fethiye'ye doğru yolculuğa çıkan Bahar Kapıda ekibi ilk olarak olarak Fethiye'nin kadın taksicisiyle bir araya geldi. Kadın ve kadının gücünü her fırsatta vurgulayan Bahar Gelir, kadın taksicinin sektörde yaşadıklarını ilk ağızdan dinledi. 

Bahar Gelir

Ardından Fethiye sokaklarını karış karış gezen Bahar Gelir, sokakta bir ömür boyu mutluluğa "evet" diyen bir çiftle karşılaştı. Gelin ve damatla keyifli bir sohbet gerçekleştiren Bahar Gelir, düğün eğlencesine katılarak izleyenleri gülümsetti. 

Bahar Kapıda

Çarşaf gibi berrak sularıyla göze çarpan Fethiye'nin eşsiz denizinde dalış macerasına şans vermek isteyen Bahar Gelir, soluğu dalış uzmanının yanında aldı. Serin sularda denize dalan Gelir, izleyicileri için su altından renkli kareler topladı.

Fethiye su altından kareler

Son olarak yörük kadınları ziyaret eden Bahar Gelir, yörük hayatına dair merak edilen detayları öğrenerek yörük oyunlarına eşlik etti. 

Fethiye Yörük kadınlar

Anadolu'nun her köşesinden hayatlar, hikayeler ve sohbetlerin ekranlara taşındığı 'Bahar Kapıda' ile Cumartesi ve Pazar 19:00’da Kanal 7’de… 

Busenur Çalık Haber7.com - Yasemin.com Yayın Koordinatörü
Haber 7 - Busenur Çalık
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Alanya'da unutulmayacak maç! Beşiktaş üstünlüğünü koruyamadı!
Meteoroloji'den İstanbul başta olmak üzere 17 il için uyarı! Kuvvetli yağış, dolu ve hortum...