Cenazede soğuk rüzgarlar! - YAZDIR

Eski başbakan Mesut Yılmaz’ın büyük oğlu Yavuz Yılmaz'ın cenaze töreninde Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Kılıçdaroğlu arasındaki soğuk rüzgarlar gözden kaçmadı.

  • GİRİŞ18.12.2017 15:47
  • GÜNCELLEME18.12.2017 15:58

Beykoz Konakları’ndaki evinde ölü bulunan eski başbakan Mesut Yılmaz’ın büyük oğlu Yavuz Yılmaz bugün düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı. Yoğun katılımın yaşandığı cenaze iktidar ve muhalefeti buluşturdu.

ERDOĞAN VE KILIÇDAROĞLU EL SIKIŞMADI

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, cenaze namazını kılmak için geldiği camide CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun elini sıkmadığı görülürken, eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin elini sıktığı gözlemlendi.AYNI GAZETECİ AYNI POZU YAKALADI

Geçtiğimiz yıl ani kalp kriziyle hayatını kaybeden Mustafa Koç'un İstanbul Marmara İlahiyat Fakültesi Camii’ndeki cenaze töreninde  İHA Foto Muhabiri İsmail Coşkun'un çektiği CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a bakışının fotoğrafı günlerce konuşulmuştu.Yavuz Yılmaz'ın cenaze töreninde yine aynı muhabir  CHP Lideri Kılıçdaroğlu ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı gözlemledi. İki liderin benzer bir karesini daha yakaladı.