Güler: Dünyada ABD'ye kafa tutan tek lider Erdoğan - YAZDIR

Ünlü fotoğraf sanatçısı Ara Güler, daha önce Kısıklı’daki evinde fotoğraflarını da çektiği Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı çok cesur bulduğunu söyledi

  • GİRİŞ19.02.2018 10:36
  • GÜNCELLEME19.02.2018 10:36

Dünyaca ünlü fotoğraf sanatçısı Ara Güler, GÜNAYDIN'a çok özel açıklamalarda bulundu. Duayen fotoğrafçı Amerika'nın, savaş kendinden uzak memleketlerde olsun da nerede olursa olsun anlayışı içinde olduğunu ve bölgede terör örgütleri üzerinden savaş çıkarmaya çalıştığını söyledi. Amerikan Başkanı Trump'ın da kukla olduğunu belirten Güler, savaşı Trump'ın değil, aslında CIA'in çıkarmak istediğini belirtti.

ABD'YE KAFA TUTAN TEK LİDER ERDOĞAN

 

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da fotoğraflarını çektiniz öyle değil mi?

Kısıklı'da çektim, evinde. Çok güzel bir evi var. Kütüphanesi de çok güzel. Beni çok güzel ağırladı evinde. Çok samimi bir şekilde karşıladı, kapıya kadar da uğurladı. Büyükşehir belediye başkanlığından beri tanırım kendisini. Aynı mahallenin çocuklarıyız. Erdoğan'ı lider olarak da seviyorum. Çok cesur bir kere. Hangi lider Amerika'ya böyle kafa tuttu, hangi lider Amerika'nın aleyhine tek cümle edebildi bugüne kadar Erdoğan'dan başka? Bugüne kadar gelen Cumhurbaşkanları ne yaptı? Demirel'e mesela Morrison Süleyman derlerdi. Şimdi öyle mi? Erdoğan dünyaya 'Biz varız' diyor, Amerika'nın politikalarına kafa tutuyor.

Sabah