İŞKUR'dan farklı illere bekçi alımı! Başvuru şartları ve ekranı... - YAZDIR

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR), özel kurumlarda istihdam etmek üzere en az ilköğretim mezunu bekçi alımı yapıyor. Başvuru şartları ilanın detayları haberimizde...

  • GİRİŞ22.11.2018 16:36
  • GÜNCELLEME22.11.2018 16:36

10 yılda 7,5 milyon istihdam sağlayarak, istihdamı kolaylaştıran ve işgücü arzı ile talebini eşleştiren Türkiye iş Kurumu tarafından yeni ilan yayımlandı. Yayımlanan ilana göre özel sektörde farklı illerde istihdam edilmek üzere ve en az ilköğretim mezunu olmak şartı ile bekçi alımları yapılıyor. Peki alımlar hangi illerde yapılacak? Bekçi alımı için başvuru şartları nelerdir?

 

İŞKUR / Bekçi Alımı Başvuru

HANGİ İLLERDE ALIM YAPILIYOR?

 

 

İŞKUR tarafından yapılacak olan bekçi alımları;

- İstanbul,

- İzmir,

- Ankara,

- Bursa,

- Manisa,

- Samsun,

- Kocaeli,

- Antalya,

- Sakarya,

- Niğde,

- Yalova illerinde yapılacaktır.

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Söz konusu bekçi alımlarına başvuru yapacak adayların en az ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Bunun yanında 25 yaşından fazla olmak, sağlık problemi bulunmayan, dış görünüşüne özen gösteren ve yüz kızartıcı suç işlememiş olan adaylar başvuru yapabilecektir.

BEKÇİ ALIMI BAŞVURU İŞLEMLERİ

İŞKUR tarafından yayımlanan bekçi alım ilanlarına başvuru yapmak için iki seçenek bulunmaktadır. Bunlardan birincisi, en yakın İŞKUR Genel Müdürlüklerine giderek şahsen başvuru yapılabilir veya internet üzerinden online olarak başvuru yapılabilir.

 Bekçi Alımı Başvuru İçin Tıklayınız...