Hercai 8.bölüm fragmanı: İki arada bir derede kalıyor! Aklı ve kalbi... - YAZDIR

Hercai 7.son bölümde; Reyyan, her ne kadar kabullenmekte güçlük çekse de Miran'ın aslında evli olduğunu öğrenmesiyle beraber geri dönüşü olmayan bir seçim yaptı. Hercai son bölümde; Reyyan'a evlilik teklifi eden Azat, konaktaki herkesin karşısına geçip onunla nikahlanıp namusunu temizleyeceğini açıkladı. Hercai 8.bölüm fragmanı ekranda!

  • GİRİŞ03.05.2019 12:20
  • GÜNCELLEME03.05.2019 12:20

ATV ekranlarında 26 Nisan Cuma tarihinde yayınlanan Hercai 7.son bölümde; Azat, karşısına çıkan tüm engelleri aşıp Reyyan'ı bağ evinden kaçırmayı başarmıştır, ancak yolda seyir halindeyken bir anda Reyyan'ın kendisine engel olup geri dönmeye çalışması sonucunda aracın kontrolünü kaybederek trafik kazası geçirdiler. Hercai son bölümde; Reyyan, hastanede kendi canıyla uğraşırken diğer taraftan da Azat'ın Miran hakkındaki  bilmediklerini aydınlatması sonucu aslında nikahlı karısının Gönül olduğunu iddiasının  gerçek olduğunu öğrendi. Diğer taraftan Miran'dan aşkından başka gözü hiçbir şeyi görmez olan ve bu uğurda sınırları ortadan kaldıran Gönül ise akıllara durgunluk veren bir kumpas kurarak kendini bıçakladı ve suçu Reyyan'ın üzerine attı. Miran'ın Gönül'le karı-koca olduğunun doğruluğundan artık emin olan Reyyan ise geri dönüşü olmayan bir seçim yaparak ondan tamamen vazgeçip hayatında yepyeni bir başlangıç yapmasının ardından Hercai 8.bölüm fragmanı bekleniyor. Canından çok sevdiği Reyyan'ın hem helali olmak hem de namusunu temizlemek isteyen Azat ona evlilik teklifi ederken, sürpriz bir çıkışa daha imza atıp konakta herkese onunla evleneceğini ilan etmesinin akabinde Hercai 8.bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, reyting sıralamasında birincilik tahtını kimseye kaptırmayan diziye dair en son gelişmeler...

 

 

HERCAİ 8.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

Yapımcılığını Banu Akdeniz’in üstlendiği ve yönetmen koltuğunda Cem Karcı’nın oturduğu Mia Yapım imzasıyla ATV ekranlarına taşınan Hercai 8.bölüm fragmanı yayınlandı.

 

 

 

HERCAİ 8.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Oyuncu kadrosunu Akın Akınözü, Ebru Şahin, Macit Sonkan, Oya Unustası, Serhat Tulumluer, İlay Erkök, Ayda Aksel, Gülçin Santırcıoğlu ve Tansu Taşanlar gibi isimlerin oluşturduğu Hercai 8.bölümüyle 3 Mayıs Cuma tarihinde ATV ekranlarında yayınlanacak.

HERCAİ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Hercai son bölümde; Miran'ın evli olduğu gerçeğiyle karşılaşan Reyyan, Azat'ın teklifini kabul ediyor. Bir yandan Miran'ın nikahlı bir karısı olduğu gerçeğiyle de baş etmeye çalışan Reyyan, Azat'ın kanatlarının altına mı giriyor? 

Tüm Şadoğlu Konağı'nı karşısına alarak Reyyan'ın elini tutan Azat'ın söyledikleri yüreklere dokunacak. Azat'ın cümleleri Şadoğlu Konağı'nda deprem etkisi yaratıyor. Ne yapacağını şaşıran Miran, Reyyan'ın Azat'a yar olmasını kaldırabilecek mi?

Tüm bu olanlardan sonra Miran'ın kendisine döneceğine inanan Gönül'ün şimdiki planları ne? Gönül'ün kan dondurucu planlarını duyan Sultan ne yapacak?