Avrupa ülkesinin yeni lideri Türkiye'de ocakbaşına gitti - YAZDIR

Ukrayna'nın yeni Cumhurbaşkanı Vladimir Zelenskiy, seçim sonrası Bodrum'a geldi. Ailesiyle şehir merkezinde bir restoranda yemek yiyen yeni cumhurbaşkanı bir ocakbaşında et pişirdi.

  • GİRİŞ28.04.2019 11:15
  • GÜNCELLEME28.04.2019 11:19

Muğla'nın Bodrum ilçesinde tatilini sürdüren Ukrayna'nın yeni CumhurbaşkanıVladimir Zelenskiy, ailesiyle ilçede merkezindeki bir restoranda yemek yedi. Bodrum'un Güvercinlik Mahallesi'ndeki beş yıldızlı bir otelde tatilini sürdüren Ukrayna'nın yeni Cumhurbaşkanı Vladimir Zelenskiy, gündüz saatlerinde otelde zaman geçirdi.

 

 

OCAKBAŞINA GİTTİ

Akşam üzeri otelden çıkış yapan Zelenskiy ve ailesi, Bodrum Milta Marina içerisindeki bir işletmeye geldi. Yoğun güvenlik önlemleri altında işletmeye gelen Zelenskiy ve ailesi, burada et ürünlerinden oluşan özel bir menüden yemek yedi.

 

 

İşletme yetkilileriyle de keyifli zaman geçiren Cumhurbaşkanı, bir ara ocakbaşına geçerek et pişirdi. Zelenskiy'nin gecede oldukça keyifli olduğu fotoğraf karesine de yansıdı. 

AA muhabirlerinin takip ettiği Zelenskiy ve ailesi daha sonra koruma araçları eşliğinde işletmeden ayrıldı. Zelenskiy'nin çıkışı sırasında görüntü çekilmesine izin verilmedi.

Ukrayna'da yapılan devlet başkanlığı seçimlerinin ikinci turunda komedyen Vladimir Zelenskiy yüzde 73,22 ile seçimin galibi olmuş, rakibi ve mevcut Devlet Başkanı Petro Poroşenko ise yüzde 24,45'te kalmıştı.