Ömer Sertbaş, İsmail Küçükkaya'nın yanlışını düzeltti: O değil ben... - YAZDIR

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım'ın danışmanlığını üstlenen Ömer Sertbaş, gazeteci İsmail Küçükkaya'nın kendisi hakkında verdiği ifade sonrası açıklamada bulundu. Ömer Sertbaş, İsmail Küçükkaya tarafından aranmadığını vurgulayıp onun Ekrem İmamoğlu ile görüştüğü duyumunu alması üzerine arayan kişinin bizzat kendisinin olduğunun özellikle altını çizerek son noktayı koydu.

  • GİRİŞ19.06.2019 12:53
  • GÜNCELLEME19.06.2019 12:53

16 Haziran tarihinde gerçekleştirilen Seçim Özel ortak canlı yayını programının yönetiminde bulunan gazeteci İsmail Küçükkaya, Binali Yıldırım'ın danışmanlığını üstlenen Ömer Sertbaş'a ilişkin bir ifadede bulundu. İsmail Küçükkaya, yayın öncesi Binali Yıldırım'ın danışmanını aradığına yönelik açıklamada bulunması üzerine kendisine söz hakkı doğan Ömer Serbaş'tan jet yanıt geldi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım'ın danışmanı Ömer Sertbaş, İsmail Küçükkaya tarafından aranmadığını belirterek onun Ekrem İmamoğlu ile Marmara Oteli'nde görüştüğüne dair duyum gelmesi sonucunda kendisinin aradığını cümlelerine ekleyip son noktayı koydu.

Müge Anlı, bambaşka bir konsepte imza atacak! Yepyeni projesiyle geliyor

Cüneyt Özdemir sessizliğini bozdu: İsmail Küçükkaya'yı kızdıracak sözler!

 

Gazeteci İsmail Küçükkaya'nın, ‘’Binali Yıldırım'ın danışmanını aradım’’ cümlesini açıklığa kavuşturan Ömer Sertbaş, "Cumartesi akşamı bana gelen bir duyumda İsmail Bey'in Marmara Oteli'nde Ekrem Bey'le görüştüğü şeklinde duyum geldi. Bunun üzerine gece İsmail Bey'i ben aradım. O beni aramadı" şeklinde ifadelere yer verdi.

Şevket Çoruh, İsmail Küçükkaya'ya moderatörlük dersi verdi! Böyle olur...

Ömer Sertbaş, İsmail Küçükkaya ile yaptığı telefon görüşmesinde şu sözlerde bulundu:

Madem Ekrem İmamoğlu ile görüştün de Binali Bey'le niye görüşmedin? Sayın başkanımızın moderatörlük açıklandıktan sonra hayırlı olsun görüşmeleri olmuştu. Kendisi Binali Bey'le bunun üzerine 4-5 dakikalık bir telefon görüşmesi yaptı.

ismail küçükkaya ekrem imamoğlu