Mehmet Bozdağ'dan heyecanlandıran Diriliş Ertuğrul paylaşımı - YAZDIR

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinin yapımcılığını ve senaristliğini yapan Mehmet Bozdağ sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Dizinin başlangıç sürecini paylaşan Bozdağ, izleyicileri heyecanlandırdı.

  • GİRİŞ26.06.2019 09:32
  • GÜNCELLEME26.06.2019 09:32

Diriliş Ertuğrul'un 5 sezon reyting rekorları kırmasının ardından devam dizisi olarak ekranlara gelecek Diriliş Osman merakla bekleniyor. Başrolünde Osman Gazi'yi Burak Özçivit'in oynayacağı Diriliş Osman özellikle savaş sahneleriyle dikkatleri üzerine çekecek. 

 

 

TRT 1'de yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinin yapımcılığını ve senaristliğini yapan Mehmet Bozdağ ise resmi sosyal medya hesabından dizi hakkında heyecanlandıran paylaşımda bulundu.

Her şey böyle başlamıştı

 

 

Böyle devam etti

Birçok macera yaşandı

Böyle bitti

DİRİLİŞ OSMAN HANGİ KANALDA OLACAK?

Yapımcılığını Mehmet Bozdağ'ın yapacağı Diriliş Osman dizisi 5 sezondur devam eden Diriliş Ertuğrul dizisi gibi TRT 1 ekranlarda yerini alacak.

DİRİLİŞ OSMAN NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Diriliş Osman 1.sezonu başlangıç tarihi ile ilgili yapımcı şirketten bir açıklama gelmezken geçtiğimiz sene olduğu gibi 2019'un Eylül - Ekim aylarında başlaması bekleniyor. Diriliş Osman 1.bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin detayından izleyebilirsiniz.