iPhone 11'i ev fiyatına fiyata satışa sundu! - YAZDIR

Yeniden tasarladığı telefonlar ile adından sıkça söz ettiren Rusya merkezli lüks aksesuar üreticisi Caviar, Apple'ın yeni telefonu iPhone 11'i ev fiyatına satışa sundu. Resmen bir servet değerinde satışa sunulan yeni iPhone, fiyatı ile akıllara durgunluk veriyor. İşte adeta bir ev fiyatına satışa sunulan iPhone 11 modeli...

  • GİRİŞ12.09.2019 10:22
  • GÜNCELLEME12.09.2019 10:23

Apple, en yeni yeni cihazı iPhone 11'i dudaklarınızı uçuklatacak bir fiyattan satışa sundu. Resmi fiyatlarıyla dahi ulaşılması güç cihazlardan biri olan iPhone 11'e yeniden tasarladığı lüks ürünlerle bilinen Rusya merkezli lüks aksesuar üreticisi Caviar'ın dokunması ile birlikte dahada ulaşılması güç bir hal aldı. Özel üretim olacak cihazlar için firma ön siparişleri almaya devam ediyor.

EV FİYATI iPHONE 11 SATIŞA SUNACAK!

 

 

Apple'ın, en yeni amiral gemisi serisi iPhone 11'i yeniden tasarlayan Rusya merkezli lüks aksesuar üreticisi Caviar, Apple'dan önce ön sipariş almaya başladı. Yüksek satış fiyatları ile her yeni modelde kullanıcılarının tepkisini toplayan Apple'ın yanında Caviar'ın yeniden tasarladığı telefon adeta hiç kalıyor.

Ön sipariş fiyatı olarak 50 bin 670 dolar yani 286 bin TL gibi bir fiyat etiketi ile satışa sunulan iPhone 11 Universe Diamond'ın servet değerinde olmasının nedeni ise gerçek gök taşı ve Ay parçaları ile yeniden tasarlanması olarak gösteriliyor.

Telefona ait tüm görüntülere buradan ulaşabilirsiniz.