Yenikapı'da dikkat çeken kare! O araçlar nereye kayboldu? - YAZDIR

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından ‘israf’ iddiasıyla Yenikapı meydanına çektirilen araçlardan, aralarında derin donduruculu kamyonun da olduğu çok sayıda kamyonet bugün kayıplara karıştı. Araçların, biriken işler dolayısıyla göreve gönderildiği değerlendiriliyor.

  • GİRİŞ07.09.2019 00:44
  • GÜNCELLEME07.09.2019 00:47

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, tamamına yakınını hizmet araçlarının oluşturduğu çok sayıda aracı Yenikapı meydanına çektirdi.

 

 

DERİN DONDURUCULU KAMYON VE İLAÇLAMA KAMYONETLERİNİ BİLE GETİRTMİŞTİ

Derin donduruculu kamyon, ilaçlama kamyoneti, altyapı hizmetlerinde kullanılan kamyonetlerin de alana park edilmesi çalışmaları durma noktasına getirdi.

 

 

KAMYONLAR VE DİĞER BAZI ARAÇLAR BUGÜN KAYBOLDU

5 Eylül'de görüntülenen o araçlar, 6 Eylül 2019 tarihinde Yenikapı'dan kayboldu.

5 Eylül'deki görüntülerde kamyonetler görülüyor...

Havadan alınan görüntülerde kamyonların yerlerinin boş kaldığı belirlenirken, park edilmeleri dolayısıyla aksayan işlerin devamı için göreve gönderildiği öne sürüldü.

6 Eylül'de çekilen fotoğraf... Kamyonetler meydanda yok.

Konuyla ilgili İBB yönetiminden herhangi bir açıklama yapılmadı.

Dondurucu da kayıp...

TEVFİK GÖKSU: İŞLER AKSAYINCA KAMYONETLERİ VE KAMYONLARI GERİ ÇEKTİLER

Esenler Belediye Başkanı ve İBB Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Tevfik Göksu, Yenişafak'a yaptığı açıklamada, söz konusu araçların göreve gönderildiği iddiasını doğrulayarak "Ortaya attıkları gibi 1717 tane makam aracı bulamayınca hizmet araçlarını meydana topladılar. İşler aksayınca da geri göndermeye başladılar. Bugün saat 13.00'da kamyonetlerin ve kamyonun geri çekildiği bilgisini aldık" dedi.