Fatih Portakal artık sunuculuğunu sürdürecek mi? O açıklaması olay oldu! - YAZDIR

Fox TV'de ekrana taşınan Ana Haber Bülteni programının spikeri Fatih Portakal, dün akşam kamera önüne geçmemesinin akabinde sosyal platformda çeşitli iddialar ileri sürülmeye başlandı. ''Fatih Portakal kovuldu mu, istifa mı etti?'' şeklinde sorgulamalar yürütürken gazeteci kimliğiyle tanınan Fatih Portakal suskunluğunu bozarak konuya açıklık getirdi.

  • GİRİŞ07.10.2019 14:31
  • GÜNCELLEME07.10.2019 14:32

Fox TV ekranlarında 4 Ekim Cuma tarihinde yayınlanan Ana Haber Bülteni programını Fatih Portakal'ın sunmaması gündemde çeşitli soru işaretlerini de arkasında getirdi. Gazeteci Fatih Portakal'ın haberlerin sunumunu gerçekleştirmesi beklenirken yerine farklı bir sunucunun gelmesi üzerine nerede olduğu ve kanaldaki akıbeti yakın mercek altına alınmaya başlandı. Fatih Portakal kovuldu mu, istifa mı etti? yönünde iddialar ortaya atılıp çığ gibi büyümeye başlarken bizzat kendisinden sosyal medya platformu üzerinden belirsizlikleri ortadan kaldıracak açıklama geldi. Günün en çok merak edilen ve araştırma konusu haline getirilen bu durum için Fatih Portakal, ''Benden kurtulmak o kadar kolay değil'' şeklinde ifadelere yer vererek görevine kaldığı yerden devam edeceğini duyurdu. 

Fox TV ekranlarında Ana Haber Bülteni programının sunuculuğunu üstlenen Fatih Portakal, kişisel sosyal medya hesabı aracılığıyla hakkındaki haberlere ve oluşan kafa karışıklığına açıklık getirdi. Portakal, "Merhaba... Sıkıntı yok, pazartesi ekrandayım. Aslında kabahat bende, dün akşamdan “yokum” diye duyurmalıydim. Benden kurtulmak o kadar kolay değil" sözleriyle son noktayı koydu.

fatih portakal