Mucize Doktor 10.bölüm 2.fragmanında: Dengeler bir anda tepe taklak oluyor! - YAZDIR

Mucize Doktor 9.son bölümde; Ferman, Ali'nin ağır bir cezaya tabi tutulmaması ve hastanedeki görevine son verilmemesi adına bütün suçunu üstlenerek herkesi şaşkına çevirdi. Mutluluktan ayağı yerden kesilen Ali, Ferman'ın kendisini hayal kırıklığına uğratacak sözleriyle karşılaşırken artık patoloji bölümünde görev alacağını öğrendi. İşte, Mucize Doktor 10.bölüm fragmanı çıktı.

  • GİRİŞ14.11.2019 09:29
  • GÜNCELLEME14.11.2019 09:30

Fox TV ekranlarında 7 Kasım Perşembe tarihinde nefes kesen gelişmelere sahne olan Mucize Doktor 9.son bölümde; Ferman, hakkında soruşturma başlatılması üzerine kendisini kurul karşısında bulan Ali'nin hastanedeki geleceğini garanti altına almak için bütün suçun kendisinde olduğunu itiraf etti. Mucize Doktor 10.bölüm fragmanında ise; Ferman'ın talimatı ile beraber patoloji bölümünde çalışma başlayan ve burada bir hastanın hayatını kurtaran Ali'nin yeniden cerrahi asistan olarak görevine dönmek için inat ettiği görülüyor.

Ferman, kimsenin aklının ucuna bile gelmeyecek hamlede bulunup kurulun önünde Ali'nin hiçbir suçluluk payı olmadığını dile getirip kendi mesleki kariyerini tehlikeye attı. Diğer taraftan onun hastanede göreve başladığı ilk günden itibaren pek çok hastanın hayatını kurtardığının özellikle altını çizip ona ihtiyacı olduğunu belirtirken, Ferman'ın bu jestini gören Ali'nin mutluluktan etekleri zil çaldı. Hiçbir cezaya tabi tutulmayacağını ve hastanede çalışmaya devam edeceğini öğrenen Ali'nin Nazlı'ya yönelttiği ''Engelli birini sevebilir misin?'' sorusuna da olumlu yanıt almasıyla sevindiriye uğrarken Ferman'dan hiç beklemediği sözler duymasının ardından Mucize Doktor 10.bölüm fragmanı yayınlandı. Ali'nin, Adil Hoca'yı da daha fazla riske atmak istemeyen Ferman tarafından patoloji bölümüne sevk edileceğinini duyması sonucunda dünyasının başına yıkılması Mucize Doktor son bölüme damgasını vurdu.

MUCİZE DOKTOR 10.BÖLÜM FRAGMANI GELDİ!

 

 

MUCİZE DOKTOR 10.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın üstlendiği, senaryosunu da Onur Koralp ve Pınar Bulut ikilisinin uyarladığı, yapımcılığında Faruk Bayhan’ın yer aldığı MF Yapım farkıyla Fox TV ekranlarında her Perşembe akşamı sürprizlerle dolu sahnelere imza atan Mucize Doktor 10.bölümüyle 14 Kasım Perşembe tarihinde saat 20:00’da seyircisine yeniden unutulmaz anlar yaşatacak.