Cemre Uyanık'ın MasterChef hikayesi bitecek mi: Şaşkına uğratan açıklama geldi! - YAZDIR

TV8'de birbirinden dişli rakiplerin yemek konusunda en iyi performanslarını ortaya koyduğu MasterChef'in yarışmacısı Cemre Uyanık hakkında bomba iddia ortaya atıldı. MasterChef Türkiye'nin iddialı ve yetenekli isimlerinden Cemre Uyanık'ın sosyal platformda programla ilgili tüm fotoğraflarını kaldırması ve resmi Instagram hesabını takip etmeyi bırakması diskalifiye edildiği iddiasını beraberinde getirdi.

  • GİRİŞ20.11.2019 09:53
  • GÜNCELLEME20.11.2019 09:53

TV8 ekranlarında geniş izleyici kitlesine sahip yarışma programı MasterChef Türkiye'nin yarışmacısı Cemre Uyanık'a yönelik gündemde yankı uyandıran bir iddia ileri sürüldü. Son dönemlerde MasterChef Türkiye yarışmasında gösterdiği başarıyla adından söz ettiren Cemre Uyanık'ın kişisel Instagram hesabı üzerinden programla alakalı bütün fotoğraflarını silmesi ve yine söz konusu programı resmi hesabını takip etmeyi bırakması akıllarda soru işareti bıraktı.

 

 

MasterChef yarışmacısının bu hamlesi üzerine kendisini yakından takip eden ve destekleyen hayranları tarafından ''Cemre Uyanık MasterChef'ten kovuldu mu, ayrıldı mı?'' soruları yöneltilmeye başlandı. Diğer taraftan son bölümlerde yarışmacı arkadaşlarıyla arasında tatsızlık yaşayan Cemre Uyanık'ın MasterChef'ten diskalifiye edildiği iddiası bomba gibi düşerken çok geçmeden bu söylentilere son noktayı koydu.

MasterChef yarışmacısı Cemre Uyanık hakkında ortaya atılan bütün iddialara açıklık getirerek; "Elenme falan yok, gençler sakin. Masterchef’ten ibaret değilim. Bundan sonra da bazı şeyler dışında ilgili paylaşım yapmayacağım. Bu ara biraz işime yoğunlaşmam gerekiyor" şeklinde ifadelere yer verdi.

 

 

MASTERCHEF TÜRKİYE CEMRE UYANIK KİMDİR?

MasterChef Türkiye isimli yarışma programıyla tanınırlık kazanan Cemre Uyanık, 27 yaşındadır. Yarışmaya İstanbul'dan katılan başarılı ve yetenekli isim Cemre Uyanık, üniversite eğitimini aşçılık bölümünden tamamlayarak mezun olmuştur. 

Küçük yaşlardan itibaren Uzak Doğu mutfağına karşı ayrı bir ilgisi olan MasterChef yarışmacısı Cemre Uyanık, bu programda yer almasının sebebinin kendisini deneyimlemek olduğunu sözlerine ekledi. Öte yandan denemeden hiçbir şeyin bilinemeyeceği görüşünü savunmaktadır.