Apple'ın AirPods Pro modelini dudak uçuklatan bir fiyata satışa sundu - YAZDIR

Apple'ın en yeni kablosuz kulaklığı AirPods Pro'yu resmen bir ev fiyatına satışa sundu. Daha öncesinde iPhone 11 modellini de yeniden dizayn edip rekor fiyatlara satışa sunan Caviar, şimdi de AirPods Pro satışa sundu. İşte bir araba veya bir ev fiyatına satışa sunulan altın kaplı AirPods Pro'nun fiyatı fiyatı...

  • GİRİŞ25.11.2019 10:15
  • GÜNCELLEME28.11.2019 10:46

Rusya merkezli lüks aksesuar üreticisi Caviar, Apple'ın kablosuz kulaklığı AirPods Pro'yu akıllara durgunluk veren bir fiyata satışa sundu. Daha öncesinde iPhone 11 modelini Apple'dan önce yeniden dizayn ederek 286 bin TL'ye satışa sunan firma, Şimdi de Apple'ın en son hayranlarının beğenisine sunduğu kablosuz kulaklık modeli AirPods Pro'yu resmen bir ev fiyatına satışa sundu.

 

EV FİYATINA AİRPODS PRO SATIŞA SUNDU!

Apple'ın en yeni kablosuz kulaklığı olan AirPods Pro'yu yeniden dizayn eden Rusya merkezli lüks aksesuar üreticisi Caviar, premium bir araç veya bir ev fiyatına satışa sundu.

 

 

Firma AirPods Pro'nun şarj kabı ve kulaklıklarını 18 ayar altınla kapladı. Standart bir AirPods Pro'ya göre daha ağır olduğu belirtilen kablosuz kulaklıkların ağır olmasının kullanıcı deneyimi açısında iyi olduğu ifade ediliyor. 

CAVİAR'IN TASARLADIĞI AİRPODS PRO'NUN FİYATI NE KADAR!

Daha öncesinde iPhone modellerini de yüksek fiyatlara satışa sunan Caviar, yeniden tasarladığı AirPods Pro'ları 67.790 dolar fiyat etiketinden yani an itibari ile 390 bin TL'den fazla bir fiyata satışa sunuyor.

Ayrıca kulaklı orijinali ile aynı özellikleri barındırıyor.