Mucize Doktor 11.bölüm 2.fragmanı: Birinin sana dokunmasına izin verebilirsin! - YAZDIR

Mucize Doktor 10.son bölümde; Hiç istemediği halde patoloji bölümünde görev almaya başlayan Ali, zorlu bir alışma sürecinden geçerken içindeki umut ışığını asla söndürmedi. Mucize Doktor son bölümde; Hastanede ''Otizm'' hastalığına sahip bir gencin geçirdiği ani kriz bir türlü önlenemeyince Tanju hoca devreye acilen Ali'nin girmesini istedi. İşte, Mucize Doktor 11.bölüm fragmanı geldi.

  • GİRİŞ20.11.2019 09:53
  • GÜNCELLEME20.11.2019 09:53

Fox TV'de 14 Kasım tarihinde ekrana taşınan Mucize Doktor 10.son bölümde; Ferman'ın talebi üzerine cerrahi asistan görevinden alınarak patoloji bölümüne transfer edilen Ali, yeni görevine alışmak noktasında bir hayli güçlük çekti. Mucize Doktor son bölümde; Hiç beklemediği bir anda cerrahlık hayali elinden alınan Ali, bir yandan Ferman hocaya görevine yeniden dönmek için çaresizce yalvarırken diğer yandan ise karşısına çıkan tüm güçlüklerle yalnız başa çıkmak için gayret sarf etti. Tüm bu gelişmeler meydana geldiği sırada hastanede Otizm hastası olan gencin birdenbire krize tutulması üzerine gerilim dolu anlar yaşanırken ne yapılırsa yapılsın krizin geçirilememesi sonucunda Tanju hoca sürpriz bir karar alarak Ali'nin yardımını istedi. Tıpkı kendisi gibi Otizm hastalığına sahip genci etkili konuşmasıyla sakinleştirmeyi başararak hem hastanın kendisinin hem de ailesinin takdirini kazanırken, Adil hoca ise Ali'nin hayatla ilgili kendine dersler çıkarması ve zorluklarla mücadele etmeyi öğrenmesi için Ali'yi tek başına bırakmasının ardından Mucize Doktor 11.bölüm fragmanı bekleniyor. Tanju, Ferman'la beraber girdiği ameliyat esnasında çok kritik bir süreçteyken dahiyane çözümler geliştiren Ali'nin ameliyata girmesini istemesinin sahne olduğu Mucize Doktor 11.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

 

 

MUCİZE DOKTOR 11.BÖLÜM FRAGMANI!

 

 

 

MUCİZE DOKTOR 11.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın üstlendiği, senaryosunu da Onur Koralp ve Pınar Bulut ikilisinin uyarladığı, yapımcılığında Faruk Bayhan’ın yer aldığı MF Yapım farkıyla Fox TV ekranlarında her Perşembe akşamı sürprizlerle dolu sahnelere imza atan Mucize Doktor 11.bölümüyle 21 Kasım Perşembe tarihinde saat 20:00’da seyircisine yeniden unutulmaz anlar yaşatacak.

MUCİZE DOKTOR SON BÖLÜMDE NELER OLDU? BÖLÜM ÖZETİ…

Ali patolojiye alınmaktan mutsuzdur. Nazlı onu cerrahiye döndürmek için elinden geleni yapar. Ama Ferman aldığı kararın dimdik arkasında durur, Adil Hoca da başka bir şeyi amaçlayarak sessiz kalır. Bir hastanın ailesi Ali’yi ameliyatlarında isteyince beklenmedik bir cerrahiye dönme fırsatı doğar. Ancak her şeyden önce, hangi bölümde çalışırsa çalışsın, Ali’nin hayatla ilgili alması gereken bir ders vardır.