Papağana işkence eden MasterChef Murat geri döndü - YAZDIR

TV 8 ekranlarında yayınlanan MasterChef programının yarışmacıları arasında yer alan Murat sosyal medyaya geri döndü. Papağana işkence ettiği görüntülerle uzun süre gündemden düşmeyen Murat Özdemir aylar sonra Instagram hesabından paylaşım yaptı.

  • GİRİŞ20.11.2019 08:57
  • GÜNCELLEME20.11.2019 09:07

MasterChef programıyla tanınan Murat Özdemir geri döndü. Bahtiyar isimli papağana işkence ettiği görüntülerle büyük tepki toplayan ve görüntülerin kısa sürede yayılmasının ardından, gözaltına alınan Özdemir uzun aradan sonra sosyal medya hesabından paylaşım yaptı.

 

AKIL HASTANESİNE SEVK EDİLMİŞTİ

Murat Özdemir papağana işkence yaptığı görüntülerin ardından akıl hastanesine sevk edilmişti. MasterChef Murat Özdemir tedavi gördükten 3 ay sonra, Acun Ilıcalı ile hayvan hakları savunucuları başta olmak üzere herkesten özür dilemişti.

AYLAR SONRA PAYLAŞIM YAPTI

 

Kısa sürede 15 binin üzerinde görüntülenin videoya gelen yorumlar da oldukça ilginçti. Murat Özdemir'in takipçileri videoya; "Kral geri döndü", "Piyasa neredeyse Yasin'e kalacaktı", "Kral neredesin sen? Özlettin kendini", "Nasıl unuttuk ama seni", "Ne yaptınız hesabı mı hacklediniz?" gibi yorumlar yaptı.