Kuruluş Osman 2.bölüm fragmanı: Bu iş böyle bitmeyecek! Harekete geçti... - YAZDIR

Diriliş Ertuğrul projesinin devam niteliğinde çekimleri gerçekleştirilen Kuruluş Osman 1.bölümüyle ekran başındaki izleyenlere akıllardan silinmeyecek dakikalar yaşattı. Kuruluş Osman son bölümüyle seyircisi tarafından tam not alarak özellikle sosyal medya platformunda çok geniş çapta yankı uyandırdı. ATV'de yayın serüvenine muhteşem sahneleriyle başlangıç yapan Kuruluş Osman 2.bölüm fragmanı yayınlandı.

  • GİRİŞ25.11.2019 08:55
  • GÜNCELLEME25.11.2019 08:55

Kuruluş Osman, 20 Kasım Çarşamba tarihinde ATV'de ekrana taşınan ilk bölümüyle dizi tutkunlarının tüm dikkatlerini üzerinde toplayarak yayınlanan her sahnesini soluksuzca ettiği başarılı dizi projesi unvanını almaya hak kazandı. Baş rollerini Burak Özçivit (Osman Gazi), Nurettin Sönmez (Bamsi) ve İsmail Hakkı (Samsa) gibi yetenekli oyuncuların üstlendiği Kuruluş Osman son bölümü çeşitli sosyal mecra üzerinden en çok konuşulan konular arasındaki yerini almayı başardı. 

 

 

Yapımcılığında Mehmet Bozdağ'ın yer aldığı, yönetmenliğini Fethi Bayram ve Ahmet Yılmaz'ın üstlendiği Bozdağ Film imzasıyla ATV ekranlarında her Çarşamba akşamı nefes kesen sahneleriyle seyircisini ağırlayacak olan Kuruluş Osman 2.bölüm fragmanı nihayet yayınlandı. Osman Gazi’nin yaşamının konu olarak ele alındığı ve Osmanlı Devleti’nin kuruluş sürecini iddialı bir şekilde gözler önüne seren yeni bölümde heyecan ve gerilim seviyesi zirveye tırmanacak.

Son bölüm final sahnesinin ardından yayına giren Kuruluş Osman 2.bölüm fragmanında Aygül'ü yakalayarak tutsak eden düşmanların, ''Osman, teslim ol! Dündar beyin kızı senin yerine kellesinden olacak'' sözleri damgasını vurdu. Aygül, Osman'ın teslim olmaması adına canını dişine takıp korkusuzca meydan okurken Osman Gazi'nin; ''Bu kaleyi onlara mezar eylemezsem, bana da Ertuğrul oğlu Osman demesinler'' şeklinde tüm gücünü ve kararlılığını ortaya koyması öne çıkan detaylar arasındaki yerini alıyor.

 

 

KURULUŞ OSMAN 2.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

KURULUŞ OSMAN 2.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Senaryosunu Atilla Engin, Mehmet Bozdağ, Ozan Bodur ve Aslı Zeynep Peker Bozdağ'ın kaleme aldığı, genel yönetmen koltuğunda Metin Günay'ın oturduğu, güçlü ve zengin oyuncu kadrosuyla iddialı bir çıkış yakalayan Kuruluş Osman 2.bölümüyle 27 Kasım Çarşamba tarihinde ATV ekranlarında izleyici kitlesinin karşısına geçecek.