WhatsApp'a kendiliğinden silinen mesajlar geliyor! - YAZDIR

WhatsApp yakında kullanıcılarına kendi kendine yok olan mesaj özelliğini sunacak. Android'deki WhatsApp 2.19.348 beta sürümünde görülen özelliğe göre atılan mesajlar zamanlanacak ve zamanlandığı süre dolduğunda otomatik silinecek. İşte WhatsApp'a gelen efsane özelliğin detayları...

  • GİRİŞ02.12.2019 10:03
  • GÜNCELLEME02.12.2019 10:04

WhatsApp, tüm kullanıcılarının dikkatini çekecek yeni bir özelliği daha devreye sokmaya hazırlanıyor. Yayınlanan beta sürümünde ortaya çıkan özellik sayesinde istediğiniz kişiye yok olan mesajlar yollayabileceksiniz. İşte WhatsApp kullanıcılarının çok hoşuna gidecek olan efsane özelliğin detayları;

 

WHATSAPP KENDİ KENDİNE YOK OLAN MESAJLARI TEST EDİYOR

Popüler mesajlaşma devi WhatsApp, her geçen gün yeni bir özelliği daha kullanıcılarının beğenisine sunmaya devam ediyor. Yanlış atılan mesajlardan ötürü büyük sıkıntılar yaşayan WhatsApp kullanıcılarına kulak veren platform, mesajları gönderilen herkesten silebileceğiniz bir özellik yayınlamıştı. Büyük beğeni toplayan bu özelliğin ardın platform şimdide kendi kendine yok olan mesajlar üzerinde çalışmaya başladı. 

 

WABetaInfo'nun Android'deki WhatsApp 2.19.348 beta sürümünde keşfettiği yeni özellik sayesinde WhatsApp mesajları zamanlama özelliğine kavuşuyor. Yani listenizdeki bir kişiye gönderdiğiniz mesaja 5 dakika sonra silin komutu verdiğinizde gönderdiğiniz mesaj kendiliğinden yok olacak. 

WhatsApp'ın üzerinde çalıştığı söz konusu özellik şimdilik test aşamasında. Kullanıma ne zaman sunulacağı hakkında ise henüz kesin bir bilgi bulunmuyor.