Zuhal Topal'la Sofrada'da yarışmacının talihsiz anları! Her işi ters gitti... - YAZDIR

Son dönemlerde yakaladığı yüksek izlenme oranları başarısıyla dikkatleri üzerine çeken Zuhal Topal'la Sofrada programının 302.bölümünde daha önce görülmemiş bir olay meydana geldi. Yarışmacı adayı, evine gelecek misafirlere yemek hazırlamaya giriştiği esnada aynı anda hem su hem de elektrik kesintisinin yaşanması yarışmada gerilim dolu anlara sahne oldu.

  • GİRİŞ26.12.2019 09:32
  • GÜNCELLEME26.12.2019 09:32

Televizyon ekranlarının en çok izlenen programlarından Zuhal Topal'la Sofrada her hafta birbirinden renkli yarışmacılar yemeklerini hazırlayıp en yüksek puanı alarak büyük ödülün sahibi olabilmek için birbiriyle yarışıyor. En çok beğenilen yemeği ve sunumu ortaya çıkarabilmek için kıyasıya rekabet eden yarışmacılar arasında bazen tartışmanın dozu artarken, bazen de ortaya ekran başındaki seyirciye kahkaha tufanı estirerek keyifli ve eğlenceli dakikalar yaşatıyor.

 

 

Zuhal Topal'la Sofrada programının yayınlanacak 302.bölümde; daha önce görülmemiş bir olay yaşanarak heyecan ve gerilim düzeyi giderek katlandı. Gelin yarışmacı adayı, evinde konuk olarak ağırlayacağı kayınvalidelere yemek hazırlamaya başladığı sıra hiç hesapta olmayan olaylar zinciri meydana gelerek, aynı anda hem su hem de elektriklerin kesilmesiyle büyük bir korkuya ve çaresizliğe sürüklendi. Başına gelmeyen talihsizlik kalmayan ve son derece zor şartlar altında yarışan gelin adayına kayınvalidelerin kaç puan vereceği ve yemeklerini beğenip beğenmeyeceği yeni bölümde merak konusu haline geldi.