Mucize Doktor yapımcısından yankı uyandıran duyuru! Bu haberi duyan üzüldü... - YAZDIR

Geniş bir izleyici kitlesinin yayınlanan her bölümünü yakın takip altına aldığı Mucize Doktor projesine ''yılbaşı haftası'' nedeniyle kısa bir ara verildi. Dizinin yapımcılığını üstlenen Asena Bülbüloğlu ise, sosyal medya platformu aracılığıyla gönderi yayınlayarak yayın tarihini duyurdu. Peki, reytinglerde rakiplerine açık ara fark atan Mucize Doktor'un yeni bölümü ne zaman ve hangi tarihte yayına girecek?

  • GİRİŞ31.12.2019 09:22
  • GÜNCELLEME31.12.2019 09:22

Sıradışı konusuyla dizi dünyasına farklı bir soluk kazandıran Mucize Doktor yapımını her hafta soluksuzca takip edenleri hayal kırıklığına uğratacak bir bilgiye ulaşıldı. Savant Sendromu isimli nörolojik kökenli bir hastalığa sahip Otizmli bir karakterin etkileyici yaşam öyküsünü konu olarak işleyen Mucize Doktor, Ocak ayının ilk haftası ekranlarda olmayacak.

 

 

Kanalların gerçekleştirdiği reklam anlaşmaları sebebiyle 2020 yılının ilk haftasında yeni bölümü yayınlanmayacak olan Mucize Doktor'un ne zaman ve hangi tarihte izleyici kitlesiyle buluşacağı konusu akılları kurcalamaya başladı. Projenin yapımcılık görevinde bulunan Asena Bülbüloğlu ise kafalardaki soru işaretlerini giderecek açıklamalara yer vererek yeni bölüm yayın tarihini tutkunlarıyla paylaştı.

Seyircisini her perşembe akşamı ekran başına kilitleyen Mucize Doktor projesinin yapımcısı olan Asena Bülbüloğlu, sosyal mecra üzerinden konuya yönelik yayınlandığı gönderide yalnızca 1 (bir) hafta süresince yeni bölümünün ekrana gelmeyeceğini açıkladı. Bununla birlikte 9 Ocak 2020 tarihinde yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam edeceğini paylaşması izleyici kitlesine derin bir nefes aldırdı.