Mucize Doktor'da kendisine bulaşan salgın virüsle pençeleşen Onur Tuna iyi olabilecek mi? - YAZDIR

Reyting sıralamasındaki birincilik tahtını kimseye kaptırmayan dizi projesi Mucize Doktor'un yayına giren yeni bölüm fragmanında Corona Virüsü salgınına Ferman'ın da yakalandığı görüldü. Ali Vefa'nın abisi gibi gördüğü ve derin bir sevgi ile bağlandığı Ferman'ın virüsten etkilendiğini görmesiyle gözyaşlarına hakim olamazken, Onur Tuna'nın diziden ayrılıp ayrılmayacağı konusu gündeme taşındı.

  • GİRİŞ04.02.2020 13:28
  • GÜNCELLEME04.02.2020 13:28

Çocuk, genç ya da yaşlı fark etmeksizin her yaş grubundaki izleyicisini her perşembe akşamı ekran başına kilitleyen Mucize Doktor dizisinin yayınlanan yeni bölüm fragmanında hayal kırıklığına uğratan gelişmeler sahne oldu. 30 Ocak Perşembe tarihinde seyircisini ağırlayan Mucize Doktor'da, son günlerde gerek ülkemiz gerekse tüm dünya için hayati tehlike arz eden Corona Virüsü salgınının ele alınması ve bu hastalık şüphesiyle dizinin çekimlerinin gerçekleştirildiği Berhayat Hastanesi'nin de karantina altına alınması ekrana taşınıyor.

Tüm bu gelişmelerin yanı sıra Onur Tuna'nın baş rolünü üstlendiği Ferman karakterinin de hiç beklenmedik bir şekilde Corona Virüsü hastalığını kapması ve ölümle burun buruna gelmesi başta Ali Vefa olmak üzere hastanedeki herkesin büyük bir üzüntüye kapılmasına neden oldu. Öte yandan Ferman'ın bu hastalıktan sağ çıkıp çıkamayacağı konusu akıllarda soru işareti bırakırken, gözyaşlarına hakim olamayarak yıkıma uğrayan Ali Vefa'nın “Bir kere kaybettim abimi. Bir daha mı kaybedeceğim’’ şeklinde sarf ettiği sözlerinin acısı yüreklere bir ok gibi saplanıyor. Dizinin gelecek hafta yayınlanacak yeni bölümünde Ferman'ı şimdiden sonra nasıl bir sürecin beklediği konusunun açıklığa kavuşması için heyecanlı bekleyiş başladı...