Kim Milyoner Olmak İster'de yarışmacı hayal kırıklığına uğradı! Beklemediği anda... - YAZDIR

Yarışmacıların, soruların her birini doğru yanıtlayarak 1 milyon TL'lik büyük ödüle ulaşma hayalini kurduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında heyecan fırtınası esti. Bilgisine ve tecrübesine güvenen kişilerin performansını sergilediği Kim Milyoner İster programına katılan yarışmacının şansı bir türlü yaver gitmedi. Seyirci jokerinde çıkan sonuca güvenerek soruya yanlış yanıt veren yarışmacı programdan elendi.

  • GİRİŞ07.02.2020 19:56
  • GÜNCELLEME07.02.2020 19:56

Uzun yıllardır ''bilgi yarışması'' formatında yayın hayatını başarılı bir şekilde sürdüren ve her yaş grubundaki izleyici kitlesine hitap eden yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster bu hafta da hafızalara kazınan dakikalar yaşattı. 1 Şubat Cumartesi tarihinde Kenan İmirzalıoğlu'nun keyifli sunumu eşliğinde ATV ekranlarındaki olmazsa olmaz yerini alan Kim Milyoner Olmak İster'de yarışmacıya yöneltilen ''Bronz'' sorusu bir anda tüm gidişatı değiştirdi.

Programa katılan yarışmacının karşısına çıkan ''Bronzun diğer adı nedir?'' sorusunun doğru yanıtını bilemeyince seyirci joker hakkını kullanmak istedi. Akabinde, kullandığı seyirci jokerinde çıkan büyük yüzdeye göre soruya yanıt vermek isteyen yarışmacı sonucu görünce hayal kırıklığına uğradı. Seyirciye güvenerek Bronz sorusunu yanlış cevaplandıran Kim Milyoner Olmak İster yarışmacısı yalnızca ''Kısmet'' şeklinde duygularını dile getirerek yarışmadan ummadığı bir şekilde elendi. 

kim milyoner olmak ister

 

 

İşte, Kim Milyoner Olmak İster'de yarışmacıya yöneltilen Bronz sorusu:

SORU: Bronz'un diğer adı nedir?

ŞIKLAR: A-TUNÇ

B-BAKIR

C-ÇİNKO

D-KALAY

DOĞRU CEVAP: A-TUNÇ