Kuruluş Osman 11.bölüm fragmanında göze çarpan sahne: ''Ya şehadet ya hürriyet!'' - YAZDIR

Soluk soluğa takip edilen son bölümün hemen arkasından yayına giren Kuruluş Osman 11.bölüm fragmanında; ''Gün şehadet günüdür!'' sözleriyle bir kez daha kararlılığını ve iradesini ortaya koyuyor. Kuruluş Osman son bölümde, tuzağa çekilen Gündüz'ün durumu ciddiyetini korurken Osman ise hiç vakit kaybetmeden bu işin sorumlularına haddini bildirmek için atağa kalktı. İşte, yeni bölüm fragmanında dikkat çeken detaylar...

  • GİRİŞ17.02.2020 22:42
  • GÜNCELLEME17.02.2020 22:42

12 Şubat Çarşamba tarihinde ATV ekranlarına taşınan heyecan ve gerilim yüklü sahneleriyle izleyici kitlesinin pür dikkat kesilerek yakın takip altına aldığı Kuruluş Osman 10.son bölümde; Gündüz'ün, Alişar ve adamlarının kurduğu hain tuzağa düşerek kendi yurdunda esir tutulması işleri giderek kızıştırdı. Kuruluş Osman son bölümde; Sağlık durumu kötü olan Gündüz'ün düşman elinden kurtulması için obada çareler aranırken, Osman Bey ise ağabeyine bunu yapanları ele geçirip dünyayı başına dar etmek için bir an önce planlarını tamamlayıp aksiyona geçti. Diğer taraftan Moğolların, obadaki Kayılar için giderek tehlike arz etmeye başladığının farkına varan Dündar Bey teyakkuz sinyalleri verirken Kuruluş Osman 11.bölüm fragmanında; ''Horosan'da bıraktığımız Oğuz köklerine yemin olsun ki boyun eğmeyeceğiz! Türk'e gadr etmek isteyene ölüm kusacağız'' şeklindeki sözleri büyük yankı uyandırıyor. Düşmanlarından öcünü alarak yapılanların bedelini en ağır şekilde ödetmek için ant içen Osman Bey'in ağabeyi Gündüz'ü kurtarıp kurtaramayacağı sorusu Kuruluş Osman yeni bölümünde yanıt bulacak.

 

 

KURULUŞ OSMAN 11.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

Genel yönetmenliğinde Metin Günay'ın bulunduğu ve senaryosunu da Mehmet Bozdağ, Ozan Bodur, Atilla Engin ve Aslı Zeynep Peker Bozdağ'ın kaleme aldığı zengin oyuncu kadrosu, güçlü olay örgüsü ve başarılı prodüksiyonuyla ATV ekranlarındaki yerini alan Kuruluş Osman 11.bölüm fragmanı yayınlandı.

 

 

KURULUŞ OSMAN 11.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Yapımcılığını Diriliş Ertuğrul isimli dizi projesiyle yakından tanıdığımız Mehmet Bozdağ'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda ise Fethi Bayram ve Ahmet Yılmaz'ın oturduğu, Bozdağ Film imzasıyla ATV ekranlarına taşınan Kuruluş Osman 11.bölümüyle 19 Şubat Çarşamba tarihinde saat 20:00'da yayınlanacak.