Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 158.bölüm fragmanı: Tetiği çekecek! Sona doğru yaklaştı - YAZDIR

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 157.son bölümde; Bicoların eyleme döktükleri öc alma planı Boran’ı zor durumda bırakarak işin içinden çıkılamaz bir hale getirmiştir. Son bölümde; Kardeşinin hayatını kaybetmesi üzerine yoğun bir intikam ve hırs duygusuyla bilenen Bicolar kaptırdıkları paranın nerede olduğunu tespit etmek için elinden geleni ardına koymadı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 158.bölüm fragmanı yayına girdi.

  • GİRİŞ25.02.2020 15:10
  • GÜNCELLEME25.02.2020 15:11

18 Şubat Salı tarihinde ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 157.son bölümde; Yapılanları bir türlü hazmedemeyen ve başına gelenlerin acısını çıkarmak isteyen Bicolar, bu sefer yeğenleri Demet’i kullanarak Boran’ı ters köşe yapmak için intikam planını uygulamaya aldı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde; Boran hazırlanan tuzağa düşerek Demet’in aslında iyi biri olduğuna kanma gafletinde bulunurken, masum zannettiği kişinin canından olmaması adına anlattığı bilgiler masanın tüm planlarını suya düşürmüştür. Tufan için kurulan kumpas Boran’ın anlattıkları nedeniyle başarısızlıkla sonuçlanırken, hem Çakırbeyliler tarafından ele geçirilen paraların nerede olduğunu hem de Nasuh’un hayatta olduğunun bilgisine ulaşan Bicolar, hiç vakit kaybetmeden öğrendiklerini Altan’la paylaşmalarının beraberinde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 158.bölüm fragmanı dört gözle bekleniyor. Boran’ın önemli bilgi aktarımında bulunması üzerine maddi kayba uğramalarının yanı sıra itibarlarının da büyük bir sarsıntıya uğramalarının sahne olmasının akabinde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 158.bölüm fragmanı izleyici kitlesiyle buluştu mu?

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 158.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

ATV ekranlarında her Salı akşamı soluksuzca takip edilen dizi projesi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 158.bölüm fragmanı yayınlandı.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE KÖTÜ HABER GELDİ!

 

 

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 158.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Zengin oyuncu kadrosunu Oktay Kaynarca, Tarık Ünlüoğlu, Yunus Emre Yıldırımer ve Ozan Akbaba gibi birbirinden başarılı ve yetenekli isimlerin oluşturduğu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 158.bölümü 25 Şubat Salı akşamı saat 20.00'de ATV ekranlarında izleyici kitlesinin karşısına geçecek.