Mucize Doktor 24.bölüm fragmanı: Ters köşe yaptı! Hiç beklemedikleri bir anda... - YAZDIR

Mucize Doktor 23.son bölümde Beliz'in Ferman'a özel sürpriz doğum günü etkinliği organize etmesi keyifli ve eğlenceli bir atmosfer yaşattı. Mucize Doktor son bölümde Nazlı-Ali hastanede kanserle savaşan hastasının hayallerini gerçekleştirip mezuniyet partisi düzenlerken ilişkilerine yeni bir boyut kazandıracak radikal karar aldı. Mucize Doktor 24.bölüm fragmanında ise olayların seyrini değiştirecek ilk adım atılıyor.

  • GİRİŞ27.02.2020 11:22
  • GÜNCELLEME27.02.2020 11:22

Mucize Doktor 24.bölüm fragmanında; Uzun süredir ilişkilerine bir türlü yön veremeyen Nazlı ve Ali, artık korkuları bir kenara bırakıp tüm cesaretiyle birlikte olma yönünde karar aldı. Yeni bölüm fragmanında, sevginin kıymetinin bir kez daha farkına vararak bu zorlu yolculukta ne pahasına olursa olsun beraber yürümeye başlayan Nazlı ve Ali ikilisinin duygusal konuşmaları seyircisini mest etti. Mucize Doktor son bölümün hemen arkasından gelecek hafta neler yaşanacağına yönelik önemli ipuçları izleyici kitlesine aktarılırken, hem Nazlı hem de Ali kendinden emin bir şekilde birbirine karşı attıkları adımın hala etkisini üzerinden atamazken her şeyin bir rüya olduğunu hissetmeleri sahne oldu. Mucize Doktor 23.son bölümde; İlaç bağımlısı olan bir hastanın yoğun ısrarı üzerine narkoz verilmeksizin ameliyata alınması gerilim düzeyini katlayarak artırırken, aile sevgisini her şeyden üstün tutarak fedakarlık örneği sergilemesi izleyenleri derinden etkiledi. Gencecik bir kızın yakalandığı kanser hastalığını güçlü motivasyonuyla yenerek dimdik ayakta durması için Ali ve Nazlı el ele verip ona unutulmaz bir mezuniyet partisi hazırladı. 

 

 

MUCİZE DOKTOR 24.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

 

 

MUCİZE DOKTOR 24.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın üstlendiği, senaryosunu da Onur Koralp ve Pınar Bulut ikilisinin uyarladığı, yapımcılığında Faruk Bayhan’ın yer aldığı MF Yapım farkıyla Fox TV ekranlarında her Perşembe akşamı sürprizlerle dolu sahnelere imza atan Mucize Doktor 24.bölümüyle 27 Şubat Perşembe tarihinde saat 20:00’da seyircisine unutulmaz anlar yaşatacak.