Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 159.bölüm fragmanı: Yaptıklarının faturası pahalıya mal oldu! - YAZDIR

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 158.son bölümde Masa toplantısından çıkan oylama sonucunda uğradığı ihanet sonrası kendi başına hareket eden Boran üyelikten çıkarıldı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde Hızır hem Altan'ı hem de Sınırsızlar'ı etkisiz hale getirmek içim ekibiyle beraber evlerine silahlı saldırı operasyonu gerçekleştirmek için atağa kalktı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 159.bölüm fragmanı yayında.

  • GİRİŞ10.03.2020 22:11
  • GÜNCELLEME10.03.2020 22:12

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 158.son bölümde; Büyük ihaneti bir türlü gururuna yediremeyen ve yapılanların bedelini en ağır şekilde ödetmek isteyen Boran, masa üyelerinden bağımsız bir şekilde faaliyete geçerek Demet'i rehin olarak tutması olayların fitilini ateşledi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde; Gözünü intikam ve hırs bürüyen Boran, Bicolar'ın hazırladığı kumpasın karşılığında Demet'i ele geçirerek düşmanlarından öcünü almak için planlarını uygulamaya alırken hiç hesaba katmadığı gelişmeler kendisini beklemektedir. Hızır, dostları başta olmak üzere masada bulunan bütün üyeleri hiçe sayarak Boran'ın kendi teknikleriyle işe kalkışması üzerine gidişata dur diyebilmek için masa üyelerine oylama açması herkesi şaşkına döndürmesinin ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 159.bölüm fragmanı bekleniyor. İşin ucunda kendi dostu dahi olsa en başından itibaren sergilediği tutum ve davranışlarını affetmeyerek masa üyeleriyle toplantı gerçekleştirip oy çokluğu ile Boran'ın üyelikten çıkarılma kararının verilmesinin akabinde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 159.bölüm fragmanı izleyicisiyle buluştu. İşte, gerek Bicolar'ı gerekse Sınırsızlar'ı hiç vakit kaybetmeden fişini çekmek isteyen Hızır, düşmanlarıyla olan amansız savaşına hız kesmeden devam ederek Tufan'ın evine ölümcül operasyon düzenlemesinin sahne olduğu diziye dair en son detaylar...

 

 

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 159.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

ATV ekranlarında her Salı akşamı soluksuzca takip edilen dizi projesi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 158.bölüm fragmanı yayınlandı.

 

 

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ'DA BORAN'LA İLGİLİ VERİLEN ŞOK KARAR...

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 159.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Zengin oyuncu kadrosunu Oktay Kaynarca, Tarık Ünlüoğlu, Yunus Emre Yıldırımer ve Ozan Akbaba gibi birbirinden başarılı ve yetenekli isimlerin oluşturduğu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 159.bölümü 10 Mart Salı akşamı saat 20.00'de ATV ekranlarında izleyici kitlesinin karşısına geçecek.